Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Mamut groeit 22 procent in tweede kwartaal 2006

10 juli 2006 - 05:583 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyMamut

Softwareleverancier Mamut ASA heeft zijn operationele omzet in het tweede kwartaal van 2006 met 22% verbeterd tot 52,7 miljoen Noorse kronen (circa EUR 6,04 miljoen). In het tweede kwartaal van 2005 bedroeg de omzet 43,3 miljoen Noorse kronen (circa EUR 4,96 miljoen). De operationele winst (EBIT) in het tweede kwartaal van 2006 was 2,9 miljoen Noorse kronen (circa EUR 340.000). Dat betekent een verbetering van 62% in vergelijking met hetzelfde kwartaal in 2005. De operationele omzet in de eerste helft van 2006 bedroeg 112,4 miljoen Noorse kronen (circa EUR 12,4 miljoen), een stijging met 22% ten opzichte van de eerste helft van 2005. Mamut realiseerde een solide organische groei in alle markten waarin het bedrijf actief is.

"We hebben in de zes markten waarbinnen we actief zijn, goede vooruitgang geboekt en het kwartaalresultaat is verbeterd. Met ons krachtige productportfolio beschikken we over de juiste basis om verder te groeien. Op die manier garanderen we dat kleine bedrijven hun werkdagen effectiever en winstgevender kunnen maken", zegt Eilert Hanoa, CEO van Mamut.

Mamut introduceert de komende kwartalen weer nieuwe producten en diensten. Bovendien wordt voortdurend gewerkt aan de verbetering van Mamut Business Software. De organisatie blijft zich concentreren op het vereenvoudigen van de bedrijfstaken van mkb-organisaties. Enkele geplande oplossingen zijn Mamut Business Networks, Mamut Online Solutions, Mamut ServiceSuite en Mamut Point of Sale.

Hanoa: "Door meer services te bieden, kunnen we aan nieuwe doelgroepen oplossingen leveren, die hun effectiviteit vergroten. We blijven dan ook investeren in oplossingen die meer functionaliteit en nieuwe mogelijkheden bieden. Zo versterken we onze positie in alle doelmarkten. Daarbij is onze aanpak zeer schaalbaar doordat we voor alle Mamut-producten dezelfde broncode gebruiken."

De operationele omzet in het tweede kwartaal van 2006 bedroeg 52,7 miljoen Noorse kronen (circa EUR 6,04 miljoen), een groei van 22% in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar.
De EBITDA in het tweede kwartaal van 2006 was 7,0 miljoen Noorse kronen (circa EUR 810.000). In dezelfde periode van 2005 was dit 4,3 miljoen Noorse kronen (circa EUR 500.000). Dat betekent een toename met 63%.

Mamut is gedurende het tweede kwartaal van 2006 de grootste aandeelhouder van Active 24 ASA geworden. 500 aandeelhouders hebben hun aandelen aan Mamut verkocht; onder hen waren ook de voormalige grootste aandeelhouders. Momenteel bereidt Mamut een bod voor om ook de overige uitstaande aandelen van Active 24 ASA in handen te krijgen. Mamut heeft in de afgelopen zes weken meer dan 45% van de aandelen verworven, wat onderstreept dat het prijsaanbod van 6,50 Noorse kronen (circa EUR 0,75) per aandeel positief is ontvangen.

Mamut beschikt over een solide financiële basis voor verdere groei. Het bedrijf blijft zich richten op het sluiten en versterken van strategische allianties met internationale partners om de distributiekracht in alle markten te vergroten. Mamut Business Networks en Mamut Online Solutions zijn uitbreidingen op het bestaande portfolio voor het mkb en consumenten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs