Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

TANDBERG herdefinieert videoconferencing met HD video

18 juli 2006 - 12:03ActueelCloud & InfrastructuurTandberg

TANDBERG, leverancier van producten en diensten voor visuele communicatie introduceert High Definition videoconferencing. Met HD-video kunnen managers, ondernemers en zakelijke gebruikers de impact sterk verhogen de van 1-op-1 communicatie met management en medewerkers en het vergaderen met teams op afstand. TANDBERG heeft hiertoe haar producten geüpgrade naar HD en de TANDBERG PrecisionHD Camera ontwikkeld.

Van alle CEO’s ziet 75% snelheid, flexibiliteit en het aanpassingsvermogen aan veranderende situaties als belangrijkste zorgpunten (bron:The Conference Board Challenge 2006). Met de nieuwe HD-systemen van TANDBERG beschikken zij over een levensechte overleg- en communicatieomgeving, waarin ze sneller en beter communiceren en vaker gelijktijdig ‘persoonlijk’ teamoverleg kunnen voeren. Daardoor kunnen zij slagvaardiger zijn bij het nemen van operationele of strategische beslissingen.

Fredrik Halvorsen, CEO van TANDBERG: “HD videoconferencing verandert de manier waarop mensen zakelijk communiceren. Organisaties willen de concurrentie voorblijven en moeten de snelheid en nauwkeurigheid van informatiedeling verbeteren. Gesprekken via HD-video zijn doorgaans even productief als gesprekken waarbij men in dezelfde ruimte zit. Met HD-video, kunnen management en teamleden, ongeacht de afstand, regelmatig en persoonlijk communiceren en overleggen.”

TANDBERG's HD-video systemen selecteren automatisch de optimale videokwaliteit op basis van de beschikbare bandbreedte, bieden geluid van cd-kwaliteit, encryptie en dual stream waarmee de deelnemers gelijktijdig zowel de gesprekspartners als de presentatie zien.

TANDBERG ontwikkelt de PrecisionHD Camera

Omdat er nog niets op de markt was dat voldeed aan de hoge eisen van TANDBERG, heeft het bedrijf zelf een HD-camera voor videoconferencing ontwikkeld. De TANDBERG PrecisionHD Camera biedt high-definition (720p) video output in een 16:9 videoformaat, De slim ontworpen camera biedt goede beeldcontrole en video-opties: 7x zoom, 70 graden gezichtsveld (voor grote groepen) en een 180-graden horizontale draaifunctie.

TANDBERG blijft ook non-HD systemen ontwikkelen, maar heeft aan elk van haar productseries Centric (individueel), Edge (kleine en middelgrote groepen) en Profile (middelgrote en grote groepen) HD-systemen toegevoegd en ook de aanverwante netwerkproducten en beheersoftware naar HD geüpgrade.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    Cloud & Infrastructuur

    Migreren naar soevereine it? Kijk voor budget eerst naar je bestaande contracten

    Data & AI

    Kort: Albert Heijn pakt met ai broodverspilling aan, 5 jaar garantie Brother-printers (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlands ai-bedrijf Nebius koopt Amerikaanse Eigen AI

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs