Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

TOPdesk Professional 3.7: meer functionaliteit voor facilitair beheer

31 juli 2006 - 09:49ActueelSoftware & DevelopmentTopdesk

TOPdesk, specialist in gestandaardiseerde service-managementapplicaties, introduceert vandaag versie 3.7 van TOPdesk Professional. De nieuwe versie bevat meer specifieke functionaliteit voor facilitair beheer. Ook is een aantal bestaande modules als Operationeel beheer en Reserveringen en Verhuur uitgebreid.

Organisaties gebruiken service-managementsoftware voor steeds meer toepassingen. Naast de ICT-servicedesk gebruiken ook facilitaire afdelingen de software voor hun dienstverlening en beheer. TOPdesk speelt hier op in door met TOPdesk Professional 3.7 klanten meer specifieke functionaliteit te bieden voor bredere toepassing.

Speciaal voor gebruik op facilitair gebied is TOPdesk 3.7 uitgebreid met verschillende processen. Via de module Reserveringen en Verhuur kunnen medewerkers via de publieke selfservicedesk nu zelf de beschikbaarheid van vergaderruimtes bekijken en deze direct reserveren. Ook kunnen objecten als beamers en laptops aan deze reservering worden gekoppeld. In de module Voorraad en Bestel is voortaan iedere mutatie in de voorraad ook direct door te rekenen aan de budgethouder die verantwoordelijk is voor het betreffende product. De module Operationeel beheer is geheel vernieuwd en nu ook geschikt voor klein (periodiek) onderhoud. Groot onderhoud wordt aangepakt met de module Wijzigingsbeheer. Hierin worden aparte fasen en activiteiten gedefinieerd en gekoppeld aan de verantwoordelijke medewerkers.

Inventarisbeheer
Voor het beheer van inventaris en middelen is in versie 3.7 meer flexibiliteit aangebracht. Gebruikers kunnen nu zelf naast de bestaande objecten zoals hardware, software en telefonie, andere bedrijfsmiddelen definiëren. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk het wagenpark in TOPdesk te registreren of het sleutelbeheer van het bedrijfspand via TOPdesk te organiseren. Verder heeft TOPdesk de gebruiksvriendelijkheid van de software verbeterd. Medewerkers krijgen bijvoorbeeld bij het opstarten van de webinterface direct een actielijst te zien met openstaande meldingen en reserveringen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    lek muur dam
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Claude onthoudt langer, lekken groter, de omgekeerde ai-generatiekloof  (en meer)

    ai ontslag banen
    ActueelData & AI

    Kort: China hackt ook Nederland, Moskou beheert Node.js-hulpprogramma, Nvidia groeit hard (en meer)

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs