Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Marco Palatini nieuwe CEO arcplan

03 augustus 2006 - 12:33ActueelCarrièrearcplan

Per 1 augustus heeft arcplan, leverancier van proces-georiënteerde business intelligence oplossingen, Marco Palatini aangesteld als CEO ter versterking van het management team. Met meer dan 35 jaar ervaring in de IT krijgt Palatini de taak om de wereldwijde groeistrategie van het bedrijf verder te verwezenlijken.

Palatini komt bij het Canadese Open Text vandaan waar hij meer dan 10 jaar senior management posities heeft bekleed. In de functie van CEO en Managing Director European Operations had hij een doorslaggevende rol in de uitbreiding van de organisatie van een klein kantoor naar het huidige team van meer dan 1000 medewerkers.

“Mijn belangrijkste missie is het stimuleren van de internationale expansie waar arcplan al mee is gestart en het creëren van nieuwe kansen in de markt”, aldus Marco Palatini. “arcplan heeft een goede positie in de business intelligence markt, het BI-platform arcplan Enterprise is van topkwaliteit en we hebben een indrukwekkende lijst met ruim 2500 klanten over de hele wereld. Dat alles bij elkaar biedt een uitstekende basis voor het realiseren van onze bedrijfsdoelstellingen.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software & Development

    Wat Python en Tadej Pogacar met elkaar gemeen hebben

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nationale coalitie voor neuromorphic computing, Rotterdams Last Mile Solutions helpt DHL (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Opluchting over cijfers Atos

    Governance & Privacy

    Zo ontwikkel je ai-governance-kader voor je organisatie

    Overheid

    Xerox wint tender grafische dienstverlening Rijk, VNG rondt weerbaarheidstraject af en de elf grootste tenders van het vierde kwartaal 2025

    Carrière

    William Visterin gehuldigd als Laureaat Technologie 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs