Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Riverbed opent Benelux-vestiging

27 september 2006 - 15:29ActueelCarrièreRiverbed Technology
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Riverbed, specialist in performance oplossingen voor Wide-area Data Services (WDS), versterkt zijn Europese organisatie. Met de nieuwe vestiging in Nederland richt Riverbed zich op de ondersteuning van zakelijke klanten en gebruikers in de gehele Benelux.

Het Benelux-kantoor van Riverbed is gevestigd in Rotterdam en staat onder leiding van de nieuwe regional director Noord-Europa Carel Bak. “Steeds meer ondernemingen werken wereldwijd met gedistribueerde teams waardoor applicatie performance over een wide area network steeds belangrijker wordt. Wij merken dan ook dat de vraag naar onze oplossingen explosief stijgt, ook in de Benelux”, aldus Bak. “Deze vestiging is daarom een belangrijke stap voor onze klanten en partners.”

Riverbed introduceerde onlangs software versie 3.0 van het Riverbed Optimisation System (RiOS) en drie nieuwe Steelhead appliances. Deze nieuwe software en appliances zorgen voor schaalbaarheid en acceleratie van applicaties over wide area-netwerken tot wel een miljoen simultane connecties met een throughput van 4 Gbps, zelfs voor real-time applicaties zoals VoIP. Met deze nieuwe oplossingen, maakt Riverbed de volgende stap op het gebied van applicatie- en wan-optimalisatie.

Riverbed heeft het hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Daarnaast beschikt Riverbed over lokale vestigingen in Groot-Brittannië, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Australië, Japan, China, Hong Kong, Korea, Singapore en India en werkt wereldwijd met diverse partners.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Overheid

    Haperende it bij OM brengt rechtsstaat in gevaar

    Onderwijs

    Tech-hub Molengeek verdacht van financiële malversaties

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Winnaars Computable awards 2025
    Carrière

    Zo hebben jury en publiek gestemd bij de Computable Awards 2025

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs