Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

CompactPCI processorkaart maakt gebruik van Intel Core Duo processor

28 september 2006 - 14:22ActueelGovernance & PrivacyAmpliconIntel

Concurrent Technologies breidt het reeds brede aanbod op Intel Pentium gebaseerde processorkaarten verder uit met een Intel Core Duo gebaseerde CompactPCI kaart.

Gebruik makend van de Intel L2400 1.66 GHz en Intel T2500 2.0 GHz Core Duo processoren heeft de PP410/03x familie de beschikking over Intel’s E7250 server class chipset in combinatie met de Intel 6300ESB I/O controller. Deze combinatie verzorgt de ondersteuning van o.a.: maximaal 4 GByte DDR2 RAM, drie RS232 poorten en vier USB2.0 poorten, drie Gigabit ethernet poorten en zowel een EIDE ATA100, een dubbele SATA150 disk interface en een onboard CompactFlash socket. Tevens is voorzien in audio I/O en twee PMC slots. De PICMG 2.16 interface biedt een dubbele Gbit Packet Switching Backplane (PSB). Een grafische interface completeert de I/O functionaliteit.

Bijna vanzelfsprekend zijn printer, toetsenbord en muis interfaces, floppy disk interface, PC real-time clock en watchdog timer standaard aanwezig.

De PP410/03x wordt ondersteunt door o.a. de volgende besturingssystemen: VxWorks, Linux, Windows 2000, Windows, Windows Server 2003, Windows XP Embedded, Windows XP Pro en QNX. LAN boot firmware is standaard in de BIOS aanwezig.

Voor extreme omstandigheden is het board ook leverbaar voor een operationeel temperatuurbereik van -25°C tot +70°C.

Concurrent Technologies (www.cct.co.uk) is sinds 1985 toonaangevend op het gebied van ontwikkeling en fabricage van innovatieve en hoogwaardige single board computers gebaseerd op VME, CompactPCI en PMC busstandaarden en op Intel® Pentium® en Motorola® PowerPC® procesarchitecturen.

Amplicon Benelux levert CPU en I/O kaarten voor VME en CompactPCI, industriële en embedded PC systemen, data acquisitie kaarten voor ISA, PCI en PXI, industriële monitoren en producten voor industriële datacommunicatie en -netwerken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs