Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Pointsec: InfoSecurity introductie in Benelux

12 oktober 2006 - 13:533 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurPointsec
Sander Hulsman
Sander Hulsman

InfoSecurity is uitermate geschikt om de verschillende soorten spelers in het beveiligingsveld te ontmoeten. Als nieuwkomer is het dan ook niet moeilijk om snel goede contacten te leggen. Met een stand op de beurs is Pointsec Mobile Technologies goed begonnen om de Benelux-markt voor encryptie van mobiele hardware voor zich te winnen.

Onbekend maakt onbemind is een uitspraak die niet op zou gaan op de InfoSecurity. Pointsec is een nieuwe speler op de Benelux-markt, maar de stand staat bijna de hele dag tjokvol. Op zich is dat niet verwonderlijk, want bijna elke beursbezoeker beschikt over minimaal één stuk mobiele hardware. “En dat moet goed beveiligd zijn”, meent Chantal ’t Gilde, managing director Benelux bij Pointsec. “Wat vooral enorm in opkomst is, is de mobiele e-mail. Iedereen wil de hele dag door maar op de hoogte zijn wat er zijn mailbox in komt of wil afspraken in zijn agenda zetten. Wij bieden deze mensen nu de mogelijkheid om deze informatie op hun mobiele producten goed te beveiligen.”
Pointsec Mobile Technologies is deze zomer gestart met zijn activiteiten in de Benelux. In Europa zijn ze al in veel landen vertegenwoordigd en wereldwijd pretendeert het bedrijf toonaangevende speler in de markt voor encryptie van mobiele hardware te zijn. ’t Gilde: “De verwachtingen zijn hoog gespannen. In andere landen hebben we gezien hoe we een dergelijke organisatie moeten opstarten. In de Benelux streven we er dan ook naar om in twee jaar tijd twintig tot dertig procent van de markt voor device encryptie in handen te hebben.”

SafeBoot
Concurrent van Pointsec is SafeBoot. Dit van oorsprong Nederlandse bedrijf vreest de komst van Pointsec niet. “Onze markt groeit elk jaar honderd procent en dan is het niet gek dat er nieuwe spelers bij komen”, meent Tom de Jongh, productmanager bij SafeBoot. “Wij hebben in Nederland al de klantenkring en ik denk niet dat Pointsec onze klanten kan bewegen over te stappen. Er is voor ons allebei ruimte genoeg om te groeien, al heb ik wel mijn vraagtekens bij hun activiteiten. De markt voor encryptie van data op laptops consolideert en met de komst van Vista komt er alleen nog maar een grote concurrent bij voor hen. Toch zijn ze wereldwijd goed bezig en heb ik respect voor hun agressieve marktbenadering. We gaan gewoon op een gezonde manier de concurrentie aan en we denken dat we hun wapengekletter kunnen pareren.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs