Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft: lancering Windows Vista op schema

13 oktober 2006 - 14:52ActueelGovernance & PrivacyMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Microsoft bevestigt vandaag dat het bedrijf op schema ligt om Windows Vista in november aanstaande wereldwijd aan te bieden aan de volumelicentieklanten en in januari 2007 aan alle andere gebruikers.

Het bedrijf bevestigt tevens dat ook de lancering van Windows Vista in Europa en Korea op schema ligt, volgend op wat het bedrijf een constructieve dialoog met de Europese Commissie en de Korea Fair Trade Commission noemt.

"We zijn enthousiast dat we de veiligheidsverbeteringen en nieuwe toepassingen van Windows Vista naar onze klanten en partners over de wereld kunnen brengen en we zijn gecommitteerd om te voldoen aan de lokale wetgeving in iedere regio van de wereld", zegt Steve Ballmer, ceo van Microsoft. Ballmer zei dat het bedrijf de afgelopen twee jaar gedurende de ontwikkeling van Windows Vista informatie heeft verstrekt aan mededingingsautoriteiten wereldwijd.

“Microsoft heeft ingestemd om een aantal wijzigingen in Windows Vista aan te brengen als antwoord op de adviezen die van de Europese Commissie zijn ontvangen," zei Brad Smith, general counsel van Microsoft. Hij bevestigde dat het bedrijf ook wijzigingen heeft doorgevoerd in Windows Vista in Korea, om ook daar aan de verplichtingen te voldoen. "We erkennen dat de Europese Commissie geen 'groen licht' geeft voor nieuwe producten en we hebben daar ook niet om gevraagd", zei Smith. "We waarderen de constructieve dialoog met de Commissie en het advies dat de Commissie heeft gegeven. Hierop gebaseerd zijn veranderingen aangebracht om te verzekeren dat we voldoen aan de verplichtingen die voortvloeien uit de mededingingswetgeving. We boeken vooruitgang om Windows Vista wereldwijd aan te bieden."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software & Development

    Kort: Miyagami koopt Vietnamese software-ontwikkelaar, Axians rondt implementatie Unit4 ERPx bij Cordaid af (en meer)

    Overheid

    ‘Dit uitbestedingsproject voor omzetbelasting moet koste wat kost stoppen’

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs