Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BasWare Adapter krijgt ‘Designed for EMC Documentum’ status

25 oktober 2006 - 14:03ActueelGovernance & PrivacyBaswareDell EMC

BasWare, leverancier van standaardoplossingen voor het automatiseren van financiële processen, heeft voor het product BasWare Adaptor for EMC Documentum de status ‘Designed for EMC Documentum’ gekregen. BasWare Adaptor for EMC Documentum is onderdeel van Basware’s Enterprise Purchase to Pay (EPP) productsuite en voldoet aan de strenge voorwaarden van EMC voor ontwerp, ontwikkeling en implementatie.

BasWare Adapter for EMC Documentum heeft deze status verkregen omdat het voldoet aan de hoge standaarden voor applicatieontwerp, ontwikkeling, configuratie, installatieproces en algehele kwaliteit. Als lid van het EMC Documentum Application Developer Program ontvangt BasWare gespecialiseerde consultancy en begeleiding en kan de organisatie gebruik maken van technische middelen van EMC.

De combinatie van BasWare Adapter for EMC Documentum met de contentmanagement funtionaliteiten van het Documentum-platform verbetert de toegang en de zichtbaarheid van documenten (zoals financiële rapporten en facturen) binnen de organisatie. Daarnaast wordt hergebruik van informatie sterk bevorderd. Dit resulteert in verbeterde samenwerking en uitwisseling van informatie tussen de financiële afdeling en de rest van de organisatie. Daardoor kunnen organisaties betere en overwogen beslissingen nemen en operationele kosten terugbrengen.

Rob Reichardt, Country Manager bij BasWare Benelux: “Wij zijn verheugd dat wij deelnemen aan het EMC Documentum Application Developer Program en wij zijn er trots op dat onze adapter deze status verkregen heeft. Dit bevestigt de kwaliteit van onze producten en garandeert een goed aanbod voor onze klanten in de toekomst. Wij verwachten grote voordelen van deze samenwerking en de gezamenlijke oplossing, die haar kwaliteiten op het gebied van financiële automatisering reeds heeft bewezen.”

Rob Tarkoff, senior vice-president Strategy, Business Development en Alliances van EMC: “Door BasWare Adapter for EMC Documentum aan te bieden als volledige applicatie, gebaseerd op het EMC Documentum-platform, versterkt BasWare haar leidinggevende positie op het gebied van geautomatiseerde financiële processen. De status ‘Designed for EMC Documentum’ laat zien dat BasWare’s applicatie aan onze strenge eisen voldoet.”

Voor meer informatie over het EMC Documentum Application Developer Program, zie http://software.emc.com/products/app_portfolio/about_logo_program.htm.

Voor meer informatie over de BasWare Enterprise Purchase to Pay productsuite, zie http://www.basware.com/EN/Solutions/.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Governance & Privacy

    Kabinet zet mes in 500 regels: eerste 218 al geselecteerd 

    Cloud & Infrastructuur

    Aardobservatie als motor voor verantwoorde supply chains

    Mitz sprong in het diepe cloud 'Trust Us'
    Governance & Privacy

    Kort: Ondanks risico’s toch meer apotheken bij Mitz, Frontria tegen fake news door ai (en meer)

    eEvidence shoot first
    Governance & Privacy

    eEvidence: goodbye privacy, vaarwel digitale soevereiniteit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs