Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Softwareontwikkelaar Scense zoekt nieuwe partners

06 november 2006 - 12:04ActueelGovernance & PrivacyScense B.V.
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Het jonge Nederlandse softwarebedrijf Scense, ontwikkelaar van software voor Dynamic Session Control, zoekt nieuwe businesspartners om samen de markt in de Benelux verder te ontplooien.

Scense lanceert vandaag zijn nieuwe softwaresuite Scense 4.0. Dit vlaggenschipproduct biedt mogelijkheden voor volledig dynamisch beheer van de gebruikerssessie en de gebruikersomgeving binnen de kantoorautomatisering. De focus ligt hierbij volledig op de gebruikers. Op basis van hun rol en functie krijgen zij efficiënt toegang tot alle applicaties die ze nodig hebben, indien gewenst via een virtuele laag. Scense beheert alle gebruikerssessies vanaf het moment dat men zich aanmeldt tot en met het moment van afmelden.

Scense is in het bijzonder op zoek naar partners die ervaring hebben met het opzetten en onderhouden van virtuele werkplekken bij middelgrote tot grote organisaties. Partners moeten tevens willen investeren in kennis over en verkoop van de Scense-oplossingen.

Veel organisaties hebben te maken met een enorme groei aan werkstations die allemaal beheerd moeten worden. Een taak die veel it-afdelingen hoofdbrekens bezorgt, is ervoor te zorgen dat alle gebruikers altijd en overal de juiste functionaliteit tot hun beschikking hebben. Scense 4.0 voorziet de it-afdeling van real-time sessiebeheer en centrale beheermogelijkheden van alle gebruikerssessies en applicaties. Daarnaast worden applicatieconflicten vermeden, wat resulteert in verregaande tijd- en kostenbesparingen. Nieuwe applicaties kunnen razendsnel en afgestemd op de gebruiker ingezet worden, wat de productiviteit en effectiviteit vergroot. Scense 4.0 bevat verregaande geïntegreerde voorzieningen voor gevirtualiseerde applicaties, Windows Installer en conventionele installers.

"De afgelopen tijd hebben we hard gewerkt aan het vervolmaken van onze krachtige softwareoplossing Scense 4.0", zegt Koen Bouwers, algemeen directeur van Scense. "Virtualisatie krijgt momenteel veel aandacht. Met Scense 4.0 bieden we een virtualisatieoplossing waarmee bedrijven enorme kostenbesparingen kunnen realiseren op het gebied van applicatievirtualisatie en software-installatie. De tijd is nu rijp om dit uitgekristalliseerde product breed in de markt te zetten. Om dit te doen, zoeken we partners in de gehele Benelux, die deze uitdaging samen met ons willen aangaan."

De dagelijkse leiding van Scense is in handen van Koen Bouwers, die eerder ceo was van Consul Risk Management en jarenlang werkzaam was bij onder andere Apple en Philips in zowel Nederland en Frankrijk, als de VS.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Azure en AWS voorlopig onder DMA-toezicht: 9 vragen over EC‑besluit

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Google Cloud doorstaat privacytoets Rijk, ai ‘vertaalt’ ziekenhuisgesprekken (en meer)

    Governance & Privacy

    Mobiele security stopt niet bij Android en iOS

    Software & Development

    Mislukte software-im­ple­men­ta­tie ontslaat klant niet van be­ta­lings­plicht voor licenties

    Security & Awareness

    Alle hens aan cy­ber­se­cu­ri­ty-dek

    Governance & Privacy

    Spoelstra spreekt: Moeilijk te handhaven

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs