Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Trend Micro verbetert beveiliging voor smartphones

14 november 2006 - 12:23ActueelCloud & InfrastructuurTrend Micro

Trend Micro, speler op het gebied van netwerkantivirus- en internetcontentbeveiliging, voegt nieuwe beveiligingsfuncties toe aan de Trend Micro Mobile Security-oplossing.

Trend Micro Mobile Security 3.0 kent nu ook beveiliging tegen hackers en inbraken. Daarnaast verbetert de oplossing de al eerder beschikbare bescherming tegen schadelijke code voor mobiele malware en SMS-spam.

IDC schat dat in 2006 in totaal bijna 100 miljoen mobiele apparaten op de markt worden gebracht en dat het aantal bedreigingen voor deze toestellen blijft stijgen. Tot nu toe waren dit testaanvallen waarvan de schade beperkt bleef door een zwak verspreidingsvermogen en de bescheiden omvang van de doelgroep. Echter, het aandeel van smartphones op de mobiele markt en de beschikbaarheid van WiFi-netwerken groeien. Dit, gekoppeld aan hogere downloadsnelheden, doet de kans op een ernstige bedreiging alleen maar toenemen.

Trend Micro blijft zich richten op de verbetering van oplossingen die voorkomen dat potentiële hackers apparatuur binnendringen en daar schade of verstoring veroorzaken – door schadelijke code of hacking. Trend Micro Mobile Security 3.0 biedt gebruikers onderweg bescherming tegen schadelijke aanvallen waarbij illegaal wordt geprobeerd gevoelige informatie te verkrijgen.

"Dankzij hogere downloadsnelheden van digitale apparaten zijn nieuwe toepassingen, internettoegang en e-mail mogelijk. Dit draagt bij aan de mobiele levensstijl van veel mensen die smartphones gebruiken", zegt Raimund Genes, General Manager van de Incubatie-divisie van Trend Micro. "Maar de groeiende populariteit van de smartphone trekt waarschijnlijk ook hackers aan, die zich door fraude willen verrijken. Hoewel de gevaren tot nu toe redelijk beperkt waren, streeft Trend Micro naar voortdurende verbetering van zijn technologie om de aanvallers een stap vóór te blijven. Trend Micro Mobile Security 3.0 maakt dat waar."

Trend Micro Mobile Security 3.0 biedt optimaal gebruiksgemak en heeft een eenvoudige interface die is bedoeld om maximale beveiliging te bieden met zo weinig mogelijk weerslag op gebruiker en apparaat. Met de nieuwe firewall en inbraakdetectiemogelijkheden worden schadelijke aanvallen in een lage, gemiddelde of hoge stand geblokkeerd. Het is ook mogelijk specifieke IP-adressen en poorten te blokkeren.

Trend Micro Mobile Security 3.0 ondersteunt vele uiteenlopende apparaten en verschillende besturingssystemen, zoals Windows Mobile 5.0 (Smartphone en PocketPC) en Symbian OS 9.1/S60 versie 3.

Trend Micro Mobile Security 3.0 voor Windows Mobile 5.0 (Smartphone en PocketPC) is per direct leverbaar. Trend Micro Mobile Security 3.0 voor Symbian/S60 versie 3 komt in 2007 op de markt]. Bezoek voor meer informatie en een volledige lijst met ondersteunde apparaten www.trendmicro.com/mobilesecurity.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Michael Teichmann
    AchtergrondCarrière

    Topmanager onderschat digitale dreiging schromelijk

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs