Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Imprivata kiest Qdis technologies als distributeur

13 december 2006 - 13:153 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurImprivataQdis

Imprivata heeft Qdis technologies (www.qdis.nl) als hun nieuwe distributeur voor de Nederlandse markt aangesteld.

Imprivata , leverancier van de OneSign appliance, is volgens Qdis een gebruikersvriendelijke, unieke en prijsgunstige identity management appliance die vanuit een punt de gehele authenticatie beheert en beveiligt voor zowel remote access, enterprise network access, applications access en ook de gebouwen toegang integreert met de IT infrastructuur. Hendo Weernink, directeur Qdis, vertelt: "Hoeveel mensen maken gebruik van een hardware token om vanaf een locatie buiten het network in te loggen naar het bedrijfsnetwerk. Echter wanneer deze mensen op het kantoor zijn kunnen ze deze strong authenticatie tokens niet gebruiken en moeten ze zich normaal middels gebruikersnaam en paswoord toegang verschaffen naar het bedrijfsnetwerk. Waarom? Omdat het totaal andere software vereist om deze Windows network toegang te bewerkstelligen. Goed, men heeft nu de network toegang gekregen en nu is het weer noodzakelijk om gebruikersnaam en paswoord te gebruiken om in te loggen in bepaalde crm, erp of andere applicaties. En hoe vaak moet men dit wel op een dag doen? Vaak! De Imprivata Onesign appliance managed Single Sign-On naar deze applicaties en raadpleegt daarbij de policies van de gebruiker in Active Directory of LDAP. Imprivata heeft een unieke methode ontwikkelt waardoor er SSO geregelt wordt naar iedere applicatie. Imprivata gaat nog een stap verder, zij maakt het mogelijk dat gebouwen toegang systemen welke gebruikmaken van HID en MiFare kaarten ook gebruikt kunnen worden voor de toegang tot het computer system van die eigenaar. Dit heet intelligente identity management. Men hoeft nu niet meer dure access combikaarten te kopen met bijvoorbeeld HID, magneet streep, chip en/of tokens. Paswoorden zijn tegenwoordig de zwakste schakel in de beveiliging van netwerken. Strong authenticatie of two factor authenticatie bieden betere toegangsbeveiliging. De klant hoeft niet te desinvesteren in bestaande Vasco, RSA of Secure Computing authenticatie systemen. Imprivata managed al deze methoden en koppelt ze aan de netwerk toegang, applicatie toegang en gebouwen toegang." Rik Van Bruggen, directeur Imprivata, voegt toe: "We zoeken nog resellers die veel actief zijn in het middensegment, bij bedrijven van tussen de 200 en 2000 werknemers. Ook zoeken we resellers die actief zijn in verticals, zoals zorg, financiele markten en de overheid, die moooie dingen kunnen doen met OneSign. Ze krijgen steun in vorm van demand generation programma's, zoals telemaketing. We geven mooie marges en partners kunnen ook goed verdienen aan onze services."

http://www.imprivata.com/
Test en demo apparatuur kunnen worden aangevraagd bij Qdis, telelefoon: 0492-593090.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bouw Amsterdams Microsoft-datacenter verstoord

    Security & Awareness

    Kort: Wantrouwen in niet‑Europese routers, cybercrimineel dol op remote access-tools (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Cloud & Infrastructuur

    DDA waarschuwt: ai‑golf legt zwakte datacentersector bloot

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs