Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

debitel en Orange sluiten wholesale-overeenkomst

12 januari 2007 - 08:44ActueelCloud & InfrastructuurDebitelOrange Business Services
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

debitel Nederland en Orange hebben een 5-jarige samenwerkingsovereenkomst gesloten waarbij debitel als Mobile Virtual Network Operator een eigen intelligent netwerk infrastructuur op het netwerk van Orange zal krijgen. Met deze overeenkomst maken Orange en debitel het mogelijk dat debitel-klanten nu ook kunnen bellen via het netwerk van Orange. Naar verwachting vindt de commerciële introductie van de diensten van debitel aan het eind van het eerste kwartaal van 2007 plaats.

debitel wil met deze overeenkomst zijn groeistrategie verder vormgeven. Klanten van dit bedrijf konden al mobiel bellen via de netwerken van KPN, Vodafone en Telfort. debitel verzorgt op deze netwerken zelf de marketing, sales, customer service en facturering. debitel versterkt met deze samenwerking zijn onafhankelijke positie. Door de ontwikkeling van een eigen netwerkinfrastructuur zal debitel bovendien een zuivere MVNO-rol vervullen en een deel van de netwerkstructuur van Orange overnemen. debitel kan hierdoor een grotere rol vervullen in de routering van telefonie en een breed spectrum van value added services aanbieden en producten met innovatieve betaal- en servicemogelijkheden introduceren. Voor Orange past deze samenwerking uitstekend in de strategie om netwerkcapaciteit in te zetten voor wholesale-activiteiten.

"Door deze samenwerking kan debitel een bredere rol in de telecommarkt gaan spelen", aldus Ron du Croix, ceo van debitel Nederland. "Wij kunnen onze klanten kwalitatief hoogstaande producten tegen gunstige tarieven aanbieden en onze partners bovendien voorzien van maatwerk ten aanzien van value added services en andere toepassingen'.

Yves Gauthier, countrymanager van Orange Nederland is blij met de samenwerkingsovereenkomst: "De verkooppunten en eigen netwerkinfrastructuur van debitel zijn voor Orange van grote waarde. debitels keuze voor Orange is kiezen voor een kwaliteitsprovider. Met de overeenkomst onderschrijven we een hechte samenwerking waarin we elkaar goed aanvullen."

De producten en diensten worden ontwikkeld voor particuliere en zakelijke klanten en zullen vermarkt worden onder het debitel merk. De aanvulling op het debitel-portfolio is einde Q1 2007 verkrijgbaar in de aangesloten verkooppunten van debitel, waaronder de 33 eigen debitel Shops en de 15 IT's Mobile Shop-in-Shops.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    Satelliet
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederland en Europa te kwetsbaar in de ruimte, Huizen ruilt OGD in voor DSC (en meer)

    ActueelOverheid

    KPN en Thales bouwen soevereine cloud voor Defensie

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs