Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Allied Telesis introduceert nieuwe 8-poorts onbeheerde PoE-switch

20 februari 2007 - 10:25ActueelCloud & InfrastructuurAllied Telesis International

Allied Telesis, leverancier van end-to-end Ethernet/IP-toegangsoplossingen, introduceert de AT-GS900/8POE. Deze nieuwe 8-poorts 10/100/1000T onbeheerde Gigabit-switch met Power-over-Ethernet (PoE) is ook uitgerust met een combinatie SFP-glasvezel-uplink-connector. Alle acht koperpoorten bieden PoE voor apparatuur die weinig stroom verbruikt, bijvoorbeeld VoIP-telefoons en beveiligingscamera’s. Deze zijn direct aan de netwerkkabel te koppelen zonder een lokale energiebron. Klanten kunnen kiezen uit vier poorten met 15,4 W of acht poorten met 7,2 W. De switch is verder voorzien van een SFP-combinatieconnector met een van de koperpoorten. Daardoor is er ook een glasvezel-SFP-module aan te sluiten voor ‘fiber backhaul’-mogelijkheden.

Prestaties van vaste verbindingen, snel geïnstalleerd
De AT-GS900/8POE is een plug-and-play switch voor high-speed en hoogwaardige prestaties voor desktops. De switch is zeer geschikt voor middelgrote organisaties die veel bandbreedte nodig hebben voor video- of grafische applicaties, maar over beperkte budgetten beschikken. De nieuwe switch vereist weinig configuratie en is snel en eenvoudig te installeren in netwerkracks of op een desktop. Verder ondersteunen alle koperpoorten MDI/MDIX-interfaces, zodat ze eenvoudig en zonder speciale kabels aan andere switches of werkstations te koppelen zijn. De AT-GS900/8POE is uitwisselbaar met legacy-apparatuur door de ondersteuning voor 10/100/1000T-operationele snelheden. De koperpoorten zijn 'auto-negotiating' waardoor ze de verbindingen van andere apparaten ondersteunen en nauwelijks actie van gebruikers vereisen.

Jumbo packet-ondersteuning
De AT-GS900/8POE ondersteunt ook jumbo packets (circa 9,6 Kb) en normaal Ethernet-dataverkeer. Deze mogelijkheid is zeer praktisch voor bedrijven die grafische of databaseapplicaties inzetten, die grotere pakketten op het netwerk toelaten. Op die manier wordt data sneller over het LAN verstuurd en gaan geen pakketten verloren.

"Onze complete Gigabit Ethernet-oplossingen staan bekend vanwege hun zeer goede prijs-kwaliteitverhouding", zegt Melvyn Wray, Senior Vice-President Marketing EMEA van Allied Telesis. "De nieuwe plug-and-play AT-GS900/8POE onderstreept dat met krachtige prestaties, gebruiksgemak en een aantrekkelijke prijsstelling."

De AT-GS900/8POE is een zeer betrouwbare en hoogwaardige, onbeheerde switch die bovendien scherp geprijsd is. Allied Telesis is met meer dan 250.000 geleverde onbeheerde switches wereldwijd marktleider. De AT-GS900/8POE is per direct beschikbaar via Allied Telesis of zijn distributeurs voor 340 euro.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs