Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Allied Telesis introduceert nieuwe 24-poorts PoE Fast Ethernet WebSmart-switch

13 maart 2007 - 11:51ActueelGovernance & PrivacyAllied Telesis International

Allied Telesis, leverancier van end-to-end Ethernet/IP-toegangsoplossingen, introduceert de AT-FS750/24POE. Deze nieuwe 24-poorts Power-over-Ethernet (PoE) Fast Ethernet WebSmart-switch biedt twee SFP 10/100/1000T-combinatie Gigabit-uplinks voor glasvezelconnectiviteit. Twaalf van de 24 downstreampoorten kunnen PoE voor apparatuur met lage voltages, zoals VoIP-telefoons en beveiligingscamera’s, bieden. Deze zijn zonder een lokale krachtbron direct met de netwerkkabel te verbinden. Gebruikers kunnen kiezen uit zes poorten met 15,4W of uit twaalf poorten met 7,3W. De nieuwe AT-FS750/24POE combineert de eenvoud van onbeheerde switches met eenvoudig te gebruiken, webgebaseerde functionaliteit. Dit resulteert in een kosteneffectieve, probleemloze oplossing voor de netwerkrand.

De AT-FS750/24POE ondersteunt poort-trunking, waardoor verschillende poorten samen opereren en een hogere bandbreedte tussen de switch en een ander netwerkapparaat wordt geboden. Hierdoor ontstaat een verbinding met hoge prestaties, die vooral geschikt is voor het reduceren van de belasting van de glasvezel-uplink. De nieuwe WebSmart-switch biedt ook poort-mirroring om netwerkproblemen vast te stellen. Dankzij de ondersteuning van poortgebaseerde en getagde (IEEE 802.1Q) VLAN's kan de switch het netwerk in werkgroepen segmenteren. Dit resulteert in betere prestaties en beveiliging. De AT-FS750/24POE kenmerkt zich door een uitstekende Quality of Service (QoS) met vier prioriteitsrijen, waardoor bedrijven de switch in netwerken met spraak, video en data kunnen inzetten.

Doordat de AT-FS750/24POE het IGMP-protocol ondersteunt, kunnen bedrijven resources voor videoapplicaties met een hoge bandbreedte en IP-multicast-groepen efficiënt beheren. De nieuwe switch ondersteunt ook STP (Spanning Tree Protocol) en RSTP (Rapid Spanning Tree Control). Deze standaarden beschermen het netwerk op basis van redundante links tegen foute links. Tevens is de AT-FS750/24POE voorzien van krachtige beveiliging op basis van IEEE 802.1x-gebruikersauthenticatie in combinatie met een RADIUS-server. Dit zorgt ervoor dat alleen geautoriseerde gebruikers toegang krijgen tot het netwerk.

De AT-FS750/24POE is standaard voorzien van alle beheerfuncties en snel en eenvoudig te installeren. Uiteraard voldoet het product aan de hoge kwaliteits- en betrouwbaarheidsstandaarden van Allied Telesis, met 250.000 verkochte oplossingen per jaar wereldwijd marktleider in onbeheerde Ethernet-switches.

"Onze nieuwe onbeheerde WebSmart-switch biedt een ongekende prijs-kwaliteitverhouding en combineert de betrouwbaarheid van PoE met eenvoudig beheer van de netwerkrand", zegt Melvyn Wray, vicepresident Marketing EMEA van Allied Telesis. "Dankzij de krachtige beveiliging en goede QoS biedt de switch tevens gemoedsrust voor netwerkbeheerders."

Prijs en beschikbaarheid
De AT-FS750/24POE van Allied Telesis is vanaf nu verkrijgbaar via Allied Telesis en zijn distributeurs voor 499 euro.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs