Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Nieuw partnerprogramma voor Trend Micro

13 maart 2007 - 10:02ActueelIT Strategy & GovernanceTrend Micro

Vanaf 23 april heeft contentsecurityleverancier Trend Micro een volledig programma voor resellers van zowel het mkb- als het enterprise-segment. Het programma, onder de naam ‘Worry-free for the channel campaign’ bestaat uit een partnerportaal, hosted remotemonitoring tools en een affiliated partnerprogramma.

"Worry-Free for the Channel is een wereldwijde campagne die erop gericht is de interactie tussen partners en Trend Micro te vereenvoudigen, en voor resellers om met klanten van Trend Micro een goede zakenrelatie op te zetten", zei Luc Eeckelaert, Trend Micro regional sales manager, onlangs in een exclusief interview met CRN.

Bijna alle security vendors leveren nu geïntegreerde security suites, maar Trend Micro's unieke selling point is web reputation services. "Security-klanten kiezen steeds meer voor een volledige oplossing. Die kan Trend Micro nu bieden, met software, appliances en nu ook voor het eerst een hosting-dienst. Webbedreigingen zijn in 2007 de grootste uitdaging", aldus Eeckelaert.

De technologie van Trend Micro bestaat uit twee delen: patternmatching en webreputation services. Een steeds groter wordende database van ip-adressen en foute sites wordt dynamisch aangevuld via Trend Micro-klanten. "We hebben al 20 jaar ervaring met contentanalyse. We blijven daar ook op gericht, en geloven in een volledig indirecte aanpak via ons partnerkanaal", aldus Eeckelaert.

Volgende maand wordt de technologie van de web reputation services in de enterprise suites opgenomen. Voor het mkb is deze al geïntegreerd. Binnenkort komt Trend Micro met een hosted oplossing, waarmee resellers klanten van Worry-free producten centraal kunnen beheren. "De software draait bij ons, de klant heeft alleen met de reseller te maken", aldus Eeckelaert.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Ai krijgt sneller impact op arbeidsmarkt dan verwacht

    Cloud & Infrastructure

    De weg naar meer digitale autonomie

    IT Industry news

    It-distributeurs willen grotere rol in tech-ecosysteem

    IT Strategy & Governance

    Waarom datasoevereiniteit over controle gaat, en niet over geografie

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra Spreekt: Geen hond

    Data & AI

    Welke apps weten het meest over jou?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs