Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

SYLIS opent ICT-Examencentrum voor ICT-professionals in Rotterdam en omstreken

14 maart 2007 - 21:15ActueelDigital TransformationSylis

SYLIS, Europees ICT-dienstverlener en kennisleider op het gebied van Microsoft- en Citrix- en Dataopslagtechnologie, heeft in samenwerking met Pearson-VUE (Virtual University Enterprises) het eerste ICT-Examencentrum in Rotterdam geopend.

Het centrum richt zich op ICT-professionals uit de regio Rotterdam en biedt hen snelle en efficiënte examinering en officiële certificering voor de belangrijkste technologieën en producten van Microsoft (MCSE, MCSA), Cisco (CCNA) en vele andere. Vanaf april kunnen in het examencentrum ook Citrix-examens worden afgelegd. SYLIS verwacht het eerste jaar ruim 1000 examens af te nemen en is ervan overtuigd dat dit aantal de komende jaren aanzienlijk zal groeien.

De examens die ICT-professionals kunnen afleggen, worden geleverd door Pearson-VUE, leverancier van computergebaseerde examenfaciliteiten. Hierdoor kan het centrum een zeer uitgebreid portfolio aan examens aanbieden. Pearson-VUE waarborgt de kwaliteit van de examinering en staat er garant voor dat deze op een correcte en objectieve wijze plaatsvindt. Gecertificeerde medewerkers van SYLIS nemen de computergestuurde examens af en begeleiden de kandidaten waar nodig met de examenomgeving, de laatste voorbereidingen voor het examen en de formaliteiten.

Het initiatief voor de oprichting van het ICT-examencentrum is voortgekomen uit de eigen behoefte van SYLIS om medewerkers snel en efficiënt te kunnen examineren en certificeren. "Als ICT-dienstverlener ondervindt SYLIS dagelijks het belang van goed opgeleide en gecertificeerde medewerkers en we zien ook dat leveranciers, klanten en andere ICT-dienstverleners hier steeds meer waarde aan hechten. Met het ICT-examencentrum voorzien we dan ook in een duidelijke behoefte die de komende jaren fors zal groeien", aldus Rini Braat, trainingsmanager bij SYLIS Nederland BV.

Het examencentrum van SYLIS is gevestigd in het hoofdkantoor van SYLIS in Nederland aan de Bahialaan in Rotterdam. Het centrum is 5 dagen per week tijdens kantoortijden en op donderdag ook 's avonds geopend. Aanmelding voor examens vindt plaats via www.vue.nl

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Digital Transformation

    Kort: Tikkie deelde lintjes uit op Koningsdag, Zsolt Szabó adviseur van Accenture (en meer)

    Digital Transformation

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Digital Transformation

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Digital Transformation

    Spoelstra Spreekt: Succes

    Google Big Tech
    Digital Transformation

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs