Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kensington lanceert nieuwe muizen

26 maart 2007 - 14:58ActueelWerkplek & BeheerKensington

Kensington, fabrikant van innovatieve computer accessoires, introduceert twee nieuwe lijnen mobiele muizen. Met deze muizen stapt Kensington af van het ‘hoe kleiner, hoe beter’ principe.

Deze muizen zijn comfortabel in gebruik, leveren uitstekende prestaties en zien er ook nog eens fraai uit. Deze stijlvolle muizen zijn speciaal ontwikkeld naar de wensen van de mobiele computergebruiker: een lange levensduur van de batterij, precisie en zodanig vormgegeven dat hij in iedere laptoptas past.

De Ci-lijn is gemaakt voor mensen die onderweg dezelfde kwaliteit willen als professionals die de gehele dag achter hun bureau zitten. De Si-lijn biedt een nog betere prestatie voor de professionele gebruiker die het ultieme in comfort en controle eist.

Kensington's muizen, de Si 650m en de Si 750m, zien er niet alleen goed uit, maar maken ook gebruik van een storingsvrije 2.4 Ghz draadloze technologie. Hiermee hebben ze een nog betere verbinding en door de hoge resolutie sensor werkt de muis op nagenoeg elk oppervlak. De Si 650m is een optische mid-sized die ook geschikt is voor desktop-gebruik. De Si 750m is een compacte lasermuis, ideaal voor onderweg. De batterijen gaan zo'n zes tot negen maanden mee zodat gebruikers altijd op hun muis kunnen rekenen.

De Ci 65m en de Ci 25m gebruiken de Kensington Diamond Eye optische technologie voor uitstekende precisie en reactiesnelheid. De Ci 25m heeft een oprolbaar snoer waardoor hij gemakkelijk is mee te nemen. De Ci 65m is een draadloze muis die gebruik maakt van QuickRF draadloze technologie en is daardoor verzekerd van goede prestaties. Net als bij de Si-muizen heeft de batterij van de Ci 65m een lange levensduur. De twee AA-batterijen gaan tot negen maanden mee.

"We willen onze klanten altijd de beste technologie voor de beste prijs geven en nu geven we ze ook nog het mooiste design", aldus Robert de Vries, Sales & Marketing Manager Kensington Benelux. "Zowel de Ci-lijn als de Si-lijn maken werken onderweg gemakkelijker en comfortabeler.

"Met deze introductie hebben we een complete serie muizen ontwikkeld die geschikt is voor alle laptop-gebruikers, of ze nu een muis zoeken die op grote afstand moet werken voor presentaties of waar ze langdurig mee kunnen werken achter de laptop", vervolgt Robert de Vries.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs