Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Alle retailproducten Panda Software Vista-compatibel

28 maart 2007 - 11:54ActueelCloud & InfrastructuurPanda Software

Panda Software lanceert nieuwe Vista-compatibele versies van Panda Internet Security 2007 en Panda Antivirus + Firewall 2007. Gebruikers die momenteel een vorige versie in huis hebben, kunnen de definitieve nieuwe versie gratis downloaden zodra die beschikbaar is.

De nieuwe Panda Internet Security 2007 beschermt zowel Windows Media Center als Windows Tablet PC. Een belangrijke innovatie is het back-upsysteem. Zo kunnen gebruikers kopies maken van bestanden en folders en die opnieuw herstellen als het nodig zou zijn. De back-upwizard maakt het mogelijk dat gebruikers gemakkelijk en snel kunnen beslissen wat ze willen bewaren en hoe vaak.

Dankzij het automatisch blokkeren van websites met spyware en phishingwebsite worden deze bedreigingen gestopt nog voor ze de gebruikers bereiken. De nieuwe Internet Security 2007 beschikt ook over rootkitdetectie. Die markeert geïnfecteerde bestanden en verwijdert ze.

Windows Vista biedt een hogere level van veiligheid in vergelijking met vorige versies. Toch is die beveiliging nog steeds niet afdoende om het hoofd te bieden aan de belangrijkste internetbedreigingen. Er is dus zeker behoefte aan bijkomende beveiliging door externe applicaties. Panda Antivirus+Firewall 2007 is hier een mooi antwoord op. De firewall biedt zelfs bescherming voor WiFi-netwerken, detecteert netwerkmalware en is voorzien van een compleet Inbraakdetectiesysteem.

Panda Software richtte het "Windows Vista Information Center" op. Daar vinden gebruikers alle informatie met betrekking tot de compatibiliteit van Panda-oplossingen met Windows Vista. Gebruikers kunnen er eveneens alle Vista-compatibele producten downloaden: http://www.pandasoftware.com/Vista  

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Pc-industrie: minder ai-geschreeuw, meer inhoud op CES

    Carrière

    Variaties in het soevereiniteitsmenu

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Prijzen hostingpakketten rijzen de pan uit, IEEE Medal of Honor naar Nvidia-oprichter (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Delfts Qualinx krijgt 20 miljoen voor doorbraak in zuinige chips

    Security & Awareness

    ‘Amerikaanse overname DigiD-beheer maakt manipulatie mogelijk’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs