Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Sanyo lanceert PLC-XF46 projector

28 maart 2007 - 08:10ActueelWerkplek & BeheerSanyo

De nieuwe SANYO PLC-XF46 heeft een lichtopbrengst van 12.000 Ansilumen, een contrastverhouding van 1000:1. SANYO richt zich met deze nieuwe projector vooral op verhuurbedrijven en organistoren van evenementen. De projector leent zich voor grote conferentiezalen of vergaderruimten.

Standaard meegeleverd wordt "Real Colour Management" software, voor grootbeeldprojecties en waarheidsgetrouwe kleurweergave, vooral wanneer er verschillende projectoren naast elkaar worden opgesteld. De handmatige kalibratie van de kleurweergave is eenvoudig: de projector geeft testbeelden weer in verschillende variaties en kleuren. Een referentieblad maakt het mogelijk de testbeelden onderling te vergelijken met de verschillende projectoren. Het beeld dat het dichtst bij de vooropgestelde kleurvereisten komt, wordt weerhouden. Er worden dus verschillende testbeelden onderling vergeleken om zo tot de beste kleurweergave te komen. De gekozen waarden kunnen worden opgeslagen in de projector en kunnen zo vaak als nodig gebruikt worden.
Verder is er het "Multi-lamp" -systeem van SANYO, met het 4 lampen. Zodra een lampenset uitvalt, schakelt het systeem meteen naadloos terug op de nog werkende lampenset. Dankzij de lensshift-functie die de positie van de projectie horizontaal en verticaal regelt kunt u de projector in diverse situaties gebruiken.
De grote variatie van optionele lenzen is een extra stimulans voor de verhuurbedrijven en organisatoren om voor de PLC-XF46 te kiezen. Maar liefst 11 verwisselbare lenzen, die optioneel verkrijgbaar zijn, garanderen schitterende beelden vanaf iedere afstand. Mogelijkheden variëren van ultra-breedhoeklenzen voor doorzicht-projecties tot super-telelenzen voor grootbeeldprojecties vanaf grote afstand; het kan allemaal.
De online lenscalculator van SANYO op www.sanyo.be of www.sanyo.nl maakt het heel eenvoudig om te berekenen welke lens het beste past voor specifieke situaties. De zwarte behuizing van de PLC-XF46 wordt in het bijzonder gewaardeerd door verhuurbedrijven; hierdoor zijn gebruikssporen door frequente installaties minder snel zichtbaar.
Dankzij het one-touch systeem worden lenzen vervangen in een handomdraai. In tegenstelling tot andere modellen werkt dit systeem niet meer met schroeven. Het volstaat om de lens vast te klikken met behulp van de lensadaptor. De klanten die eerdere SANYO lenzen voor XF-modellen hebben gekocht kunnen gerustgesteld worden. Door deze lensadaptor zijn deze lenzen perfect compatibel met de nieuwe PLC-XF46.
Naast de verschillende video-ingangen en data-ingangen beschikken de large-venue-projectoren van SANYO ook over 8 optionele inputborden:
DVI, 5x BNC, Y/C bord, D-Sub15/ HD-SD-SDI/ SDi/ progressive video bord en een netwerkbord.
De PLC-XF46 is nu leverbaar, en wordt door diverse gespecialiseerde AV-bedrijven in Nederland, België en Luxemburg reeds voor verhuur aangeboden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    bizSupply: contractintelligentie die in dagen levert wat CLM-system maanden kost
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaeffler wint Hermes Award 2026 voor hulpplatform humanoïde robots

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-activiteiten in divisie Sharp DX

    shutterstock_2482811801 Panchenko Vladimir 16x9
    Carrière

    Kort: werknemer baalt van legacy-it, klanten ‘daten’ met nep­pro­fie­len (en meer)

    Data & AI

    Wikipedia doet ai in de ban

    Werkplek & Beheer

    Easy Office Online stroomlijnt werkprocessen bij FGN

    Werkplek & Beheer

    Webhosters houden klanttevredenheid op hoog niveau

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs