Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

KPN en RIM introduceren de nieuwe BlackBerry 8800 smartphone in Nederland

05 april 2007 - 10:41ActueelCloud & InfrastructuurBlackberryKPN

KPN en Research In Motion (RIM) (Nasdaq: RIMM; TSX: RIM) introduceren de nieuwe BlackBerry? 8800 smartphone in Nederland. De BlackBerry 8800, die is ontwikkeld door RIM, is de dunste BlackBerry-handset tot nu toe en ondersteunt diverse toepassingen voor werk en ontspanning.

De slanke en elegante Blackberry 8800 is voorzien van een volledig QWERTY-toetsenbord, een snel reagerend trackballnavigatiesysteem en een groot en zeer helder kleurenscherm. De Blackberry ondersteunt diverse toepassingen en functies, waaronder telefoon, push-based e-mail, sms, internet, agenda, ingebouwde GPS met BlackBerry Maps, multimediaspeler en uitbreidbaar geheugen. Deze aantrekkelijke nieuwe handset biedt gebruikers de flexibiliteit om onderweg te bellen, te internetten, naar muziek te luisteren, videofilmpjes te bekijken, navigatie- en routetoepassingen te gebruiken, te e-mailen en toegang tot andere toepassingen.

"De BlackBerry 8800 biedt betrouwbare spraak- en datadiensten voor succesvolle mobiele professionals," zegt Eelco Blok, lid van de Raad van Bestuur van KPN. "Met deze nieuwe BlackBerry smartphone profiteren klanten van een alles-in-één handset waarmee ze zowel op hun werk als thuis hun leven kunnen optimaliseren. Klanten die gebruikmaken van KPN OpWeg, de navigatieoplossing van KPN, profiteren bovendien van de ingebouwde GPS."

"De BlackBerry 8800 toont onze voortdurende toewijding aan innovatie en klanttevredenheid. We zijn zeer blij dat we samen met KPN de handset kunnen aanbieden aan zakelijke en particuliere klanten in Nederland. De BlackBerry 8800 is een uitzonderlijk productief toestel voor mobiele gebruikers die op hun werk en thuis op een voor hen geschikt moment toegang willen tot informatie, mededelingen en entertainment," zegt Charmaine Eggberry, Vice President en Managing Director, EMEA bij Research In Motion.

De BlackBerry 8800 werkt samen met de BlackBerry® Enterprise Server en de BlackBerry® Internet Service om vooraanstaande functionaliteit te leveren aan zakelijke en particuliere klanten. De nieuwe handset is vanaf 2 april 2007 bij KPN verkrijgbaar voor € 93 (incl. BTW) in combinatie met een nieuw tweejarig spraak- en BlackBerry data-abonnement.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Eén reactie op “KPN en RIM introduceren de nieuwe BlackBerry 8800 smartphone in Nederland”

    1. Bas schreef:
      23 juni 2007 om 19:05

      Ik heb iets aan te merken op dit artikel. Er staat in dat KPN OpWeg werkt met de 8800. Dit is helaas niet het geval en de helpdesk kon mij vertellen dat de wachttijd twee maanden tot nooit bedraagt. Ik zit dus nu vast aan een KPN OpWeg-pakket dat misschien nooit gaat werken op mijn 8800.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    SPIE Nederland

    SPIE SKD: Innovatieve grip op certificering en operationele inzet
    Pijl naar rechts icoon

    KPN

    Altijd beschikbare zorg-IT (KPN, IT&Care onderdeel van HumanTotalCare)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Van handmatig naar intelligent: AI‑automatisering bij NIBC
    Pijl naar rechts icoon

    Office EU

    Office EU: Alles-in-1 Office Software Suite, 100% Europees
    Pijl naar rechts icoon

    Office EU

    Office EU: Alles-in-1 Office Suite, 100% Europees
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    deal ceo
    Cloud & Infrastructuur

    Als eerste lokale Benelux-partner officieel erkend door Anthropic

    Security & Awareness

    Kort: Kabinet moet zich wapenen tegen ai-cyberaanvallen, ‘stroopwafel-succes’ DNA Services (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Cloud & Infrastructuur

    Eerenberg (Financiën) houdt vast aan belastingdeal met Fast Enterprises

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Mastercard verleidt fin­tech­star­tups, Vertiv en Nvidia tillen ai-fabriek omhoog (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Ook (eveneens Amerikaanse) Equinix kan dienst­ver­le­ning DigiD verstoren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs