Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

2000 Samsung-partners feesten in Amsterdam

13 april 2007 - 13:31ActueelGovernance & PrivacySamsung
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Donderdagavond 12 april 2007 hield Samsung zijn ITD Event in de Passenger Terminal in Amsterdam. Onder de naam ‘Meet & Greet IT’ kregen de ruim 2000 aanwezige Samsung-partners optredens van onder meer Marco Borsato en Trijntje Oosterhuis voorgeschoteld en konden sommigen hun idool ontmoeten.

Natuurlijk was er veel nieuws te melden, want Samsung lanceerde het Power Partner Programma, introduceerde allerlei verschillende nieuwe producten en het bedrijf kondigde een print-per-page-concept aan. Ook ruilde Samsung zijn oude partnerwebsite in en werd de nieuwe portal www.partnersamsung.nl voor de Nederlandse partners gelanceerd. Toch kwamen bijna alle aanwezigen voor slechts één ding: de live optredens. De 2000 ict-partners van Samsung feestten er dan ook lustig op los bij optredens van Marco Borsato, Trijntje Oosterhuis en DJ Steef. Op onze collega-site The Inquirer kunt u een sfeerverslag van de avond lezen en zijn verschillende foto's terug te vinden. Om rechtstreeks naar het verslag te gaan, klikt u hier.

Al met al werd het Samsung-evenement een zeer geslaagde avond waar Samsung vooral de banden met zijn partners wist aan te halen. "Dit is toch geweldig", zegt een trotse Jos Beernink, director it division bij Samsung Benelux. "We rekenden eerst op 1000 aanwezigen, maar daar gingen we al snel overheen. Bij 1500 aanmeldingen hebben we de online aanmeldprocedure moeten stoppen, maar een dag voor het evenement waren we toch al over de 1900 aanmeldingen heen. Uiteindelijk zijn er meer dan 2000 partners komen opdagen. Dit is een groot succes voor Samsung." Het feest ging tot middernacht door waarna menig Samsung-partner tevreden huiswaarts keerde of de gezelligheid van de Amsterdamse binnenstad opzocht.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Kabinet vreest uitholling AVG in Europees Omnibus-pakket

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    Data & AI

    Kabinet omarmt Europese Data-unie als nieuwe pijler van integratie

    Overheid

    VS zet Thierry Breton op zwarte lijst om techwetgeving EU

    Cloud & Infrastructuur

    Federatieve cloud is minder ver weg dan je denkt

    Data & AI

    T-Systems bouwt mee aan Europees alternatief voor ChatGPT

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs