Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

OptiLogix biedt resellers nieuwe verhuurformule

05 juni 2007 - 13:49ActueelCloud & InfrastructuurOptiLogix
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

OptiLogix, fabrikant van de CallCatcher-voicerecorder, lanceert in Nederland een verhuurformule voor telecomresellers, waarbij de marge over de minimale looptijd in één keer zal worden uitgekeerd.

Het verhuurconcept voor voicerecording-systemen hanteert OptiLogix al jaren voor callcenters, multinationals en particuliere bedrijven in zowel binnen- als buitenland. De fabrikant heeft nu besloten deze verhuuractiviteiten voor de Nederlandse markt te intensiveren door het ook toegankelijk voor de tussenhandel in de telecommarkt te maken.

"Voor resellers is dit helemaal te gek", meent Sumihiro Smid, director sales & support bij OptiLogix. "De resellermarge wordt direct uitgekeerd over de minimale contractsduur en daarna wordt deze per kwartaal uitgekeerd zolang de huur dan wel huurkoop loopt. Als ze willen kunnen ze bij hun klant zelf de installatie doen, maar ze kunnen dat ook aan ons overlaten. Al ze het zelf doen dan worden de know how en ervaring van de reseller beloond doordat zij dan de installatiekosten ook nog eens volledig kunnen opstrijken."

In aanvulling op het nieuwe verhuurconcept heeft OptiLogix ook een nieuwe Nederlandse website geopend. Op www.voicerecording.nl kunnen resellers alle informatie vinden over het huren van CallCatcher-voicerecorders. Smid: "Door dit verhuurconcept verwacht ik ons marktaandeel flink te vergroten door twijfelaars snel over de streep te trekken. Mochten klanten aantoonbaar niet tevreden zijn, dan wordt het contract meteen ontbonden en zit de klant nergens meer aan vast."

De verhuurformule en de tevredenheidsgarantie zijn volgens OptiLogix dé unique selling points voor resellers om huur of huurkoop bij klanten onder de aandacht te brengen. "Klanten kunnen nu volledig risicoloos en zonder hoge initiële investeringen direct starten met professionele voicerecording", aldus Smid. "Als de klant besluit tijdelijk te huren en daarna te kopen, dan kan ook de reseller daar weer aan verdienen. Als de reseller het dus slim doet, kan hij dubbele marge pakken op een enkele deal."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    Wie weet welk poortje open staat?

    Cloud & Infrastructuur

    Kyndryl lijft Solvinity in

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs