Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

OptiLogix biedt resellers nieuwe verhuurformule

05 juni 2007 - 13:49ActueelCloud & InfrastructuurOptiLogix
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

OptiLogix, fabrikant van de CallCatcher-voicerecorder, lanceert in Nederland een verhuurformule voor telecomresellers, waarbij de marge over de minimale looptijd in één keer zal worden uitgekeerd.

Het verhuurconcept voor voicerecording-systemen hanteert OptiLogix al jaren voor callcenters, multinationals en particuliere bedrijven in zowel binnen- als buitenland. De fabrikant heeft nu besloten deze verhuuractiviteiten voor de Nederlandse markt te intensiveren door het ook toegankelijk voor de tussenhandel in de telecommarkt te maken.

"Voor resellers is dit helemaal te gek", meent Sumihiro Smid, director sales & support bij OptiLogix. "De resellermarge wordt direct uitgekeerd over de minimale contractsduur en daarna wordt deze per kwartaal uitgekeerd zolang de huur dan wel huurkoop loopt. Als ze willen kunnen ze bij hun klant zelf de installatie doen, maar ze kunnen dat ook aan ons overlaten. Al ze het zelf doen dan worden de know how en ervaring van de reseller beloond doordat zij dan de installatiekosten ook nog eens volledig kunnen opstrijken."

In aanvulling op het nieuwe verhuurconcept heeft OptiLogix ook een nieuwe Nederlandse website geopend. Op www.voicerecording.nl kunnen resellers alle informatie vinden over het huren van CallCatcher-voicerecorders. Smid: "Door dit verhuurconcept verwacht ik ons marktaandeel flink te vergroten door twijfelaars snel over de streep te trekken. Mochten klanten aantoonbaar niet tevreden zijn, dan wordt het contract meteen ontbonden en zit de klant nergens meer aan vast."

De verhuurformule en de tevredenheidsgarantie zijn volgens OptiLogix dé unique selling points voor resellers om huur of huurkoop bij klanten onder de aandacht te brengen. "Klanten kunnen nu volledig risicoloos en zonder hoge initiële investeringen direct starten met professionele voicerecording", aldus Smid. "Als de klant besluit tijdelijk te huren en daarna te kopen, dan kan ook de reseller daar weer aan verdienen. Als de reseller het dus slim doet, kan hij dubbele marge pakken op een enkele deal."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs