Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

CRN’s tiende Channel Awards dit jaar in Utrecht

02 juli 2007 - 15:42ActueelGovernance & PrivacyCentral Studios
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De afgelopen drie edities van CRN’s Channel Awards vonden in Amsterdam plaats. Dit jaar, voor de tiende editie, kunnen gasten uit het ict-kanaal vanuit het hele land naar het meest centrale punt in Nederland komen. CRN’s Channel Awards 2007 wordt namelijk in Central Studios gehouden, te Utrecht, pal naast de A2.

In 2006 waren we in het Passenger Terminal, in 2005 in het Krasnapolsky en in 2004 in het Okura Hotel, allemaal in Amsterdam. Dit jaar heeft CRN vooral voor gemak en voor een feestelijke maar toch prestigieuze locatie gekozen. Utrecht is meest centraal en Central Studios is reeds het toneel geweest van onder andere het Nationaal ICT Event, het Nederlands Film Festival, de Gouden Kalveren, het Retail Gala en de Robijn Fashion Awards.

In de Central Studios kunnen tot tweeduizend mensen terecht en er is een bewaakte parkeerplaats voor achthonderd auto's. De 2200 vierkante meter vrije vloer is verdeeld over twee studios.

Studio 1 laat zich het best omschrijven als een black box; een riant vloeroppervlak met nachtblauwe theatergordijnen langs alle wanden, uitgebreide infrastructuur voor technische faciliteiten en een uitzonderlijke ruimtelijke dimensie door het elf meter hoge plafond. Bijzonder voor een evenementenruimte zijn de hoisten in het dak van de studio; 24 beweegbare systemen die zorgen voor een unieke infrastructuur voor bijzondere lichtplannen. De zaal beschikt over basis zaallicht.

Daartegenover geven talloze lichtarmaturen, een enorme kroonluchter en een feestelijke theater-achterwand met een hoogte van tien meter Studio 2 een imposant karakter. Uniek is de ingerichte vide, gelegen boven de entree. Bij de beschikbare ruimte zijn een garderobe en sanitaire faciliteiten inbegrepen. De hoofdingang van het complex ligt aan deze ruimte.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs