Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Covide`s nieuwe versie 7.3 synchroniseert ook met Outlook

05 juli 2007 - 10:21ActueelWerkplek & BeheerCovide

Met de update op 1 juli naar versie 7.3 heeft Covide haar zelf gestelde kwartaalopdracht opnieuw waargemaakt. Meest in het oog springend is de mogelijkheid om nu ook te synchroniseren met Outlook naast al langer bestaande functies van synchronisatie met allerlei typen PDA’s en Smartphones.

Dat OpenSource zakelijk gezien interessante mogelijkheden biedt, bewijzen pakketten als Open Office, Compiere, Asterisk, Funambol en Covide inmiddels al jaren. Geregeld geupdate wordt software geboden, waarin ook gebruikers met hun wensen en foutrapportage een belangrijke rol spelen. De nieuwste update van Covide's Virtueel Kantoor is hierop geen uitzondering. Zo valt met name de mogelijkheid op om het volledig webbased groupwarepakket Covide te synchroniseren (er wordt gebruik gemaakt van het Funambol-project) met het PC-gebonden Outlook. Door in te spelen op gebruikerswensen maken OpenSource pakketten het steeds aantrekkelijker voor gebruikers om de overstap te maken naar pakketten, die meer te bieden hebben op het gebied van samenwerken en marketing.
Covide heeft wat dit betreft het laatste jaar wel heel grote stappen gemaakt. De complete suite biedt inmiddels uitgebreid websitebeheer inclusief zoekmachine-optimalisatie. Daardoor kunnen potentiële klanten via Google worden aangetrokken. Die prospects kunnen zich vervolgens zelf in het gekoppelde CRM-systeem aanmelden via de webformulieren en daarbij mogelijk te plaatsen labels. Covide noemt dit "classificeren". Aldus zichzelf in het relatiebeheersysteem geplaatsten zijn hotleads. Door de met het CRM-systeem geïntegreerde mogelijkheden van zowel de VoIP-telefooncentrale (de basis hiervoor is Asterisk) als e-Nieuwsbrief is het opvolgen van leads ook geheel voorbereid. Door de inmiddels in het systeem opgenomen en geïntegreerde modules voor Sales en Support is ook dat deel van het traject geborgd.
Voor wie de mogelijkheden op eigen tijd en plaats gedemonstreerd wil hebben: Covide heeft in het afgelopen kwartaal met behulp van zogenaamde screencast's uitgebreide demo-filmpjes beschikbaar gesteld.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs