Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

TomTom gaat op Zomer Tour

21 augustus 2007 - 10:45ActueelCloud & InfrastructuurTomTom

TomTom, ’s werelds grootste aanbieder van persoonlijke navigatieoplossingen en Nissan gaan dit jaar samen op Summer Tour. Tot 3 september toert het TomTom-team in een Nissan Micro C+C door heel Nederland.

Bezoekers kunnen zich uitgebreid laten informeren over de nieuwste producten van TomTom zoals de nieuwe TomTom GO en TomTom ONE XL serie. Tevens maakt men kans op een aantrekkelijke korting op de TomTom ONE XL T Europa, met RDS-TMC ontvanger voor verkeersinfo in de doos en een weekendje weg met een Nissan Micra C+C en de TomTom ONE XL T.

Het promotieteam zal onder meer te zien zijn op de stranden van Egmond aan Zee en Hoek van Holland en grote zomer evenementen zoals Zomer Spektakel in Nieuwegein, Groningen Ontzet, de Visserijdagen in Harlingen en de Wereld Jazz Dagen in Dordrecht.

De TomTom ONE XL T heeft een supergroot en kwalitatief hoogwaardig 4.3 inch aanraakscherm, slank nieuw design en uitgebreide kaarten van West-Europe. Dankzij het grote scherm hebben bestuurders een beter beeld van de weg met meer straten en informatie op het beeldscherm. Daarbij is de TomTom ONE XL T gereed voor het ontvangen van verkeersinformatie dankzij de gratis bijgeleverde RDS-TMC-ontvanger voor verkeersinfo.

De TomTom GO 720 T bevat de meest actuele van-deur-tot-deur kaarten voor West-Europa, voorgeïnstalleerd op het interne geheugen. De unieke TomTom Map ShareTM kaartverbeteringstechnologie biedt gebruikers de mogelijkheid kaarten meteen aan te passen en correcties te delen met andere gebruikers. Tevens beschikt de TomTom GO 720 T over TomTom's meest recente navigatiesoftware, spraakherkenning, ingebouwde FM Zender en hoogwaardige hands free kit.

Voor de meest up-to-date verkeersinformatie is de TomTom RDS-TMC-ontvanger voor verkeersinfo bijgevoegd in de doos.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs