Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Acal neemt Interactive Intelligence ip-telefonie op

29 augustus 2007 - 10:06ActueelData & AI
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Interactive Intelligence, leverancier van zakelijke communicatiesoftware en distributeur Acal Nederland hebben een distributieovereenkomst gesloten. Acal gaat het Vonexus Enterprise Interaction Center (EIC) aan ict-resellers verkopen.

Vonexus EIC biedt organisaties een kant-en-klare oplossing voor unified communications en bestaat uit een server met EIC-software en IP-telefoons. Met de voorgeïnstalleerde plug-ins zijn Microsoft-applicaties voor voice en data eenvoudig toe te voegen. Hiermee beschikken organisaties over een IP-telefooncentrale met uitgebreide functionaliteiten, waaronder presence management en conference call-faciliteiten. Met Vonexus eic kunnen gesprekken in een wachtrij geplaatst worden en kan een keuze gemaakt worden tussen het werken met een vaste telefoon of soft phone. Alle functionaliteiten kunnen naar wens van de gebruiker worden ingezet. Niet alleen gesprekken, maar ook faxen, e-mail of web chats kunnen eenvoudig worden gerouteerd. Daarnaast is het beheer aanzienlijk vereenvoudigd.

"VoIP is niet nieuw, maar oplossingen worden vaak door traditionele telefoonleveranciers gebouwd", zegt Jos Mols, territory manager bij Interactive Intelligence. "Wij komen nu met een product dat volledig softwarematig is. We geloven dat telefonie als softwareapplicatie de toekomst heeft en dat willen we nu via een partnerkanaal gaan uitdragen. We verwachten dan ook van Acal dat zij ons bij hun huidige partners introduceren en dat ze nieuwe partners voor ons gaan zoeken."

Bij distributeur Acal zien ze de samenwerking met Interactive Intelligence met vertrouwen tegemoet. "We houden ze al een paar jaar in de gaten en met deze softwarematige oplossing is het tijd om de handen ineen te slaan." Salesmanager bij Acal Gilbert de Rijke is vooral zeer over Interactive Intelligence te spreken omdat de Vonexus-telefonieoplossing prima integreert in een Microsoft-omgeving. "Bijna iedereen gebruikt Microsoft en daarom is deze oplossing zo waardevol voor ons. We gaan dan ook op zoek naar nieuwe it-resellers die nog redelijk onbekend met VoIP zijn. Vonuxus verlaagt namelijk de drempel voor hen om ook deze vorm van telefonie te gaan verkopen. Vooral de resellers die Microsoft en beheer doen staan hoog op ons lijstje."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Start
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Vergunning voor datacenter EvoSwitch, piepjonge Perry haalt 1,6 miljoen op (en meer)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs