Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

MCXess start met nieuw partnerprogramma

29 augustus 2007 - 14:26ActueelCloud & InfrastructuurMCXess
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

MCXess, leverancier van multichannel telecommunicatieoplossingen, heeft onlangs een nieuw partnerprogramma geïntroduceerd. Met het programma geeft het bedrijf zijn business partners tools om zowel op het technische als het commerciële vlak beter zaken te kunnen doen.

Het MCXess Partner Program verdeelt de huidige business partners op basis van omzet over vier gradaties: Bronze, Silver, Gold en Platinum. Hoe hoger de status in het partnerprogramma, hoe meer voordelen de MCXess-partner krijgt. Zo krijgen partners pre-sales en technical support gedurende het hele proces, worden leads doorgespeeld en mag er gebruik worden gemaakt van de partnerportal waar via marktrends in verschillende expertises, promotieactiviteiten en marketing en co-branding te verkrijgen zijn.

"De introductie van ons partnerprogramma betekent een grote stap voorwaarts in het professionaliseren van ons indirecte verkoopkanaal", zegt Radjesh Roepnarain, channel manager bij MCXess. "Door onze diepgaande kennis zijn wij in staat een totaal geïntegreerde multichannel telecommunicatieoplossing te leveren op basis van een asp-model. Klanten en business partners hoeven dus niet meer te investeren in hardware en wij garanderen ze de beste en nieuwste producten en oplossingen. Zodoende kunnen business partners zich richten op het verkopen en ondersteunen wij hen met kant-en-klare pakketten gericht op specifieke branches. Diepgaande kennis van telecom hebben ze niet nodig, iets wat dit partnerprogramma extra interessant maakt voor nieuwe partners die zich willen gaan bezighouden met multichannel telecommunicatieoplossingen."

Momenteel werkt MCXess in Nederland met achttien business partners, maar voor het eind van 2007 moet dit aantal minimaal verdubbeld zijn. Het bedrijf zoekt dan ook nieuwe partners die zich willen gaan bezighouden met het verkopen van geïntegreerde multichannel telecommunicatieoplossingen. "Dit kunnen telecomresellers zijn", zegt Marcel Dijkstra, managing director van MCXess, "maar dit kunnen ook totaal andere partijen zijn.
Nieuwe partners zijn bedrijven die end-to-end communicatie oplossingen willen toevoegen aan hun productportfolio om de mogelijkheid tot up- en cross-selling te vergroten. Wij zorgen dan voor hun klantenservice en direct marketing zodat hun installedbase behouden blijft. Ook zoeken we partijen die een internationaliseringslag willen maken."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Haven van de toekomst: digitaal en klimaatneutraal

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Commerciële quantumcomputer komt dichterbij

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs