Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste Canalys Channels Forum ‘enorm succes’

07 september 2007 - 09:25ActueelWerkplek & Beheer

Het eerste Canalys Channels Forum, van 4 tot 6 september in Monaco, trok 350 deelnemers, waarvan 250 resellers, uit 30 landen in Europa. Over het algemeen was het sentiment heel positief. Volgend jaar zal dan ook een tweede congres plaatsvinden.

Het evenement bood resellers gelegenheid om bestuursleden van top vendoren en distributeurs te ontmoeten. Het programma was zodanig samengesteld dat er volop nieuw business ideeën ontstonden. Een online delegate zone en gratis wifi toegang tijdens de conference maakte het bijzonder makkelijk persoonlijke afspraken te maken. Er werd dan ook volop genetwerkt.

Het congres eindigde met een levendige paneldiscussie waar zes van de grootste distributeurs in Europa aan meededen. Er waren ook paneldiscussies met resellers en met vendoren.

Voorafgaand aan het congres werden deelnemers gevraagd aan een onderzoek mee te doen. De 111 responses leverden vragen op die tijdens paneldiscussies werden gesteld. De bevindingen van het korte onderzoek ondersteunden elk programmaonderdeel. Zo werd er ingespeeld op wat er onder de deelnemers leeft. Elke poging van vendoren om verkoopspraatjes te houden werd vriendelijk doch nadrukkelijk de kop in gedrukt.

Het evenement werd gesponsord door HP, Microsoft, Cisco, Intel, Nokia, Fujitsu Siemens, Acer, RIM, ViewSonic and McAfee.

Rita Chaher, Canalys event manager: "Het evenement was gericht op mid-market resellers in EMEA. Deze resellers verkopen oplossingen die een heel gala aan vendoren en technologiesegmenten betreffen. Daarom is het belangrijk dat dit forum daarop inspeelt. De sponsoren brengen deskundigheid op gebied van applicaties, security, unified communications, mobiele devices, pc’s, servers, storage, printers en displays. Dat het eerste Canalys Channels Forum zoveel ondersteuning heeft aangetrokken laat zien dat er grote behoefte was aan zo’n evenement in deze regio."

Hoogtepunt voor velen was de presentatie door Don Tapscott, een wereldwijde autoriteit op gebied van Web 2.0. Zijn presentatie was aanleiding tot veel nieuwe ideeën bij resellers. De Europese editie van zijn laatste boek, "Wikinomics – hoe massale collaboratie alles verandert" is het weekend na het congres beschikbaar.

De volgende editie van CRN gaat dieper in op het evenement. Zo waren er levendige debatten tijdens de paneldiscussies, werd unified communications van alle kanten belicht tijdens break-outs en heeft CRN een aantal deelnemers persoonlijk gesproken.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Bonden geven groen licht voor sociaal plan ASML

    Overheid

    Vlam in de ai-pan bij rijksambtenaren

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 vooruitstrevende Future of work-projecten

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 sterke ict-projecten in het mkb

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs