Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste Canalys Channels Forum ‘enorm succes’

07 september 2007 - 09:25ActueelWerkplek & Beheer

Het eerste Canalys Channels Forum, van 4 tot 6 september in Monaco, trok 350 deelnemers, waarvan 250 resellers, uit 30 landen in Europa. Over het algemeen was het sentiment heel positief. Volgend jaar zal dan ook een tweede congres plaatsvinden.

Het evenement bood resellers gelegenheid om bestuursleden van top vendoren en distributeurs te ontmoeten. Het programma was zodanig samengesteld dat er volop nieuw business ideeën ontstonden. Een online delegate zone en gratis wifi toegang tijdens de conference maakte het bijzonder makkelijk persoonlijke afspraken te maken. Er werd dan ook volop genetwerkt.

Het congres eindigde met een levendige paneldiscussie waar zes van de grootste distributeurs in Europa aan meededen. Er waren ook paneldiscussies met resellers en met vendoren.

Voorafgaand aan het congres werden deelnemers gevraagd aan een onderzoek mee te doen. De 111 responses leverden vragen op die tijdens paneldiscussies werden gesteld. De bevindingen van het korte onderzoek ondersteunden elk programmaonderdeel. Zo werd er ingespeeld op wat er onder de deelnemers leeft. Elke poging van vendoren om verkoopspraatjes te houden werd vriendelijk doch nadrukkelijk de kop in gedrukt.

Het evenement werd gesponsord door HP, Microsoft, Cisco, Intel, Nokia, Fujitsu Siemens, Acer, RIM, ViewSonic and McAfee.

Rita Chaher, Canalys event manager: "Het evenement was gericht op mid-market resellers in EMEA. Deze resellers verkopen oplossingen die een heel gala aan vendoren en technologiesegmenten betreffen. Daarom is het belangrijk dat dit forum daarop inspeelt. De sponsoren brengen deskundigheid op gebied van applicaties, security, unified communications, mobiele devices, pc’s, servers, storage, printers en displays. Dat het eerste Canalys Channels Forum zoveel ondersteuning heeft aangetrokken laat zien dat er grote behoefte was aan zo’n evenement in deze regio."

Hoogtepunt voor velen was de presentatie door Don Tapscott, een wereldwijde autoriteit op gebied van Web 2.0. Zijn presentatie was aanleiding tot veel nieuwe ideeën bij resellers. De Europese editie van zijn laatste boek, "Wikinomics – hoe massale collaboratie alles verandert" is het weekend na het congres beschikbaar.

De volgende editie van CRN gaat dieper in op het evenement. Zo waren er levendige debatten tijdens de paneldiscussies, werd unified communications van alle kanten belicht tijdens break-outs en heeft CRN een aantal deelnemers persoonlijk gesproken.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    KPN tevreden over boekjaar 2025

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    Overheid

    Kort: Franse overheid loost Teams en Zoom, Odido verlengt beheercontract Axians (en meer)

    Overheid

    Xerox wint tender grafische dienstverlening Rijk, VNG rondt weerbaarheidstraject af en de elf grootste tenders van het vierde kwartaal 2025

    Carrière

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs