Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

LANCOM introduceert 1-Click-VPN

13 september 2007 - 08:45ActueelCloud & InfrastructuurLancom

LANCOM introduceert met de nieuwste versie van zijn besturingsysteem LCOS (versie 7.20) de mogelijkheid om met één klik een VPN-verbinding op te zetten. Met LCOS 7.20 kunnen alle bestaande VPN-routers uitgerust worden met deze mogelijkheid. 1-Click-VPN maakt kinderspel van site-to-site VPN-verbindingen en van het opzetten van toegang op afstand met behulp van een VPN-client. Gebruikers van LANCOM-routers kunnen gratis opwaarderen naar LCOS 7.20 en profiteren zo maximaal van deze innovatie. LANCOM is één van de weinige wereldwijde leveranciers van netwerkapparatuur, die 1-Click-VPN-mogelijkheden biedt voor zijn routers.

Het installeren van VPN's heeft de reputatie dat het complex, slecht gedocumenteerd en zeer tijdrovend is. De VPN-routers van LANCOM maken daar een einde aan. Ook complexe VPN-scenario's zijn nu met één muisklik volledig te automatiseren. Gebruikers hebben daarvoor geen technische kennis meer nodig. Hierdoor zijn LANCOM VPN-routers makkelijk via een VPN-tunnel op apparatuur op het hoofdkantoor aan te sluiten. Dat kan eenvoudig met 'drag and drop' met de beheersoftware LANconfig van LANCOM. De volledige configuratie is zo binnen enkele seconden gerealiseerd. Alle gegevens worden naar het apparaat geschreven, waarna de beveiligde tunnel beschikbaar is. Het instellen van een toegangsaccount voor een VPN-softwareclient is al even eenvoudig. 1-Click-VPN genereert een script voor de LANCOM Advanced VPN Client. Het enige dat vervolgens nodig is, is het importeren van het script in de LANCOM Advanced VPN Client.

Jan Buis, country manager Benelux en Frankrijk bij LANCOM Systems: "De rol van de gespecialiseerde reseller verandert van specialist naar all-rounder, waardoor hij in minder tijd meer zaken moet regelen. Snelheid en gemak bij het configureren van VPN's zorgt voor snellere aankopen en eenvoudiger onderhoud. Met de introductie van 1-Click-VPN onderstrepen we het belang van gespecialiseerde resellers en onze sterke focus op het kanaal."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs