Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

TrustAlert gaat naar buitenland

21 september 2007 - 11:403 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieTrustAlert

TrustAlert heeft Eric Bruins aangesteld als sales director partners & resellers om een internationaal resellernetwerk op te zetten.

Ook opent de Nederlandse softwaremaker op korte termijn kantoren in London, Dubai en Genève.

Bij zijn vorige werkgever, Infonet, heeft Bruins een verkoop- en serviceorganisatie in 22 landen opgezet, als regional manager. Daarvoor was hij vijf jaar sales director van Infonet in Nederland. Verder heeft Bruins sales management functies vervuld bij France Telecom, Farrington Dataprocessing, Fuji Xerox in Australië en Rank Xerox.

Internationale uitbreiding
Erik Wiecher, ceo TrustAlert, zegt dat hij met resellers zijn certificaat-technologie wil vermarkten. "De technologie van Trustalert werkt met kortlopende certificaten die na een dagdeel automatisch vervallen. De Trustalert-systemen gebruiken bestaande directorysystemen die met Ldap werken om een werknemer van een certificaat te voorzien. Met dit certificaat kun je browsersessies van gebruikers afschermen en werknemers voor meerdere applicaties autoriseren." Een kleinschalige implementatie kost minder dan twee tientjes per jaar. Bij grotere projecten nemen deze kosten af tot onder vijf euro.

Verder bericht Wiecher dat hij onlangs een strategische alliantie met security-leverancier Kaspersky Lab is aangegaan. "Onze gezamenlijke propositie is dat we man-in-the-middle-attacks kunnen voorkomen."

Volgens computerwoorden.nl is een man-in-the-middle attack een manier om tijdens het traject dat een datapakket tussen zender en ontvanger aflegt een computer in het netwerk over te nemen. Hij kan dan de verstuurde pakketten onderscheppen, ze naar eigen goeddunken manipuleren en doorsturen. Als dit geraffineerd wordt aangepakt, gelooft de ontvanger dat het pakket van de eigenlijke zender afkomstig is en werkt met de vervalste informatie verder. Zo kan bijvoorbeeld een aanvaller handtekeningen vervalsen of valse sleutels doorgeven.

Ook directe aanpak 
Het businessmodel dat TrustAlert hanteert is gemengd. "Wat betreft ons partnerkanaal is tot nu toe Advantis in Genève de eerste reseller in ons nieuwe resellerprogramma. Verder werken we veel met asp's in projecten bij bedrijven met minder dan 10.000 eindgebruikers."

Binnen zijn hybride strategie heeft TrustAlert de directe en indirecte markt gesegmenteerd om kanaalconflict te voorkomen. "Grotere corporaties met meer dan 10.000 eindgebruikers doen we direct. We schakelen daarbij wel eens grote partijen zoals IBM in die als system integrators kunnen optreden."

TrustAlert richt zich vooral op de financiële sector, banken en verzekeringsmaatschappijen. De securityleverancier is momenteel niet actief resellers in Nederland aan het werven. "We zoeken nu en in de nabije toekomst vooral resellers met security-ervaring en een goed netwerk in het buitenland."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Pijl naar rechts icoon

    Awareways

    Van awareness naar gedrag: mensgerichte cyber resilience in de praktijk
    Pijl naar rechts icoon

    Joris Zorg, HOB ICT en Cisco

    Het netwerk als sensor: De digitale transformatie van Joris Zorg (Joris Zorg, HOB ICT en Cisco)
    Pijl naar rechts icoon

    Wuunder

    Van checkout naar impact: Wuunder maakt duurzaam bezorgen de standaard
    Pijl naar rechts icoon

    Philips Medical Systems Nederland B.V.

    SIGNET maakt complexe medische procedures gepersonaliseerd en efficiënter (Philips Medical Systems Nederland B.V., Amsterdam UMC, Brain Science Tools BV, Braincarata BV, LifeTec Group BV, Machnet Medical Robotics BV, Philips Eletronics Nederland B.V., UMC Utrecht, Imeka, Modus Medical Devices Inc., Adas3D Medical SL, Galgo Medical SL en Imricor Medical Systems Inc.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Hack bij Basic-Fit, innovatiebox spekt ASML en Booking (en meer)

    Overheid

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Franka Emika
    Innovatie & Transformatie

    TNO: zonder robots verdwijnt de maak­in­du­strie uit Nederland

    Data & AI

    Di­gi­ta­li­se­ring is red­dings­boei voor kwakkelende maak­in­du­strie

    Software & Development

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Kamer fileert kabinetslijn: ‘Digitale ambities torenhoog, budget 0 euro’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs