Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Getech Europe nieuwe distributeur voor 2X Software

04 oktober 2007 - 08:41ActueelOperating Systems
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Softwarefabrikant 2X Software, leverancier van thin client computing software, heeft Getech Europe per 1 oktober aangesteld als officieel distributeur in de Benelux.

Hiermee versterkt Getech Europe het product portfolio met oplossingen op het gebied van desktop virtualisatie en applicatie streaming.

"Het is bijzonder belangrijk voor 2X om partners te definiëren met dezelfde doelstellingen. Zo is onze mogelijkheid om klanten effectieve oplossingen te bieden aangevuld met uitstekende service en support", aldus Nikolaos Makris, CEO van 2X Software. "Als specialist op het gebied van server-based computing in de breedste zin, voldoet Getech Europe ruimschoots aan
de eisen die door 2X worden gesteld. Met de samenwerking met Getech Europe zal 2X Software een verdere stap zetten in deze strategische markt".

2X software is gericht op desktop virtualisatie en applicatie streaming op standaard PC's en thin clients. 2X is leverancier-onafhankelijk en verbindt zich niet aan specifieke hardwarematige oplossingen of operating systems. Het portfolio bestaat uit 2X ApplicationServer for Windows Terminal Services, 2X LoadBalancer for Terminal Services/Citrix, 2X ThinClientServer Enterprise Edition en 2X TerminalServer for Linux. Een 5-user versie van de ApplicationServer en ThinClientServer is gratis verkrijgbaar voor test en evaluatie.

"Met deze uitbreiding van ons portfolio, zijn wij bijzonder blij" zegt Walter de Jong, Territory Manager Benelux en tevens verantwoordelijk voor de 2X relatie. "Tot op heden heeft Getech Europe een sterke focus gehad op thin client desktops en remote desktop management & security. De
nieuwe, uitgebreide reeks software-oplossingen van 2X sluit perfect aan op ons portfolio en kunnen wij nu een uitgebreidere reeks oplossingen bieden op het gebied van desktop virtualisatie en applicatie streaming naar onze resellers".

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs