Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Azlan gaat Liebert-producten distribueren in Europa

12 oktober 2007 - 10:15ActueelInnovatie & TransformatieAzlan Nederland
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Azlan, de Enterprise Networking divisie van Tech Data Europe, gaat in Europa het complete portfolio energie- en koelingsoplossingen van Liebert distribueren aan var’s. Beide bedrijven hebben hiervoor een distributieovereenkomst gesloten.

Liebert-producten ondersteunen gebruikers bij het oplossen van problemen op het gebied van aanpassingsvermogen, extreme dichtheid en energie-efficiëntie in moderne datacentra. Producten zijn onder andere: noodstroomvoorzieningen (ups), rekken, stroomgeneratoren en precisiekoelingsoplossingen. Al deze producten zijn vanaf nu verkrijgbaar via Azlan-vestigingen in heel Europa.

Jan Iversen, directeur software en security bij Azlan Europe: "Deze overeenkomst is niet alleen positief voor Azlan en Emerson Network Power, maar ook voor onze resellers. Hiermee krijgen ze toegang tot flexibele en effectieve bedrijfsoplossingen, waar ze op kunnen vertrouwen en die ze kunnen aanbevelen aan hun klanten. De samenwerking tussen Azlan en Emerson stelt var's in staat te voldoen aan de eisen van hun klanten op het gebied van energiebeheer en -beveiliging. Tegelijkertijd kunnen var's hun vaardigheden ontwikkelen en marktkansen optimaal benutten."

Azlan gaat ook met Emerson samenwerken via het Azlan Solutions Initiative, een project dat meerdere leveranciers van oplossingen koppelt aan partners met aanvullende kennis en vaardigheden. Dit initiatief is ontwikkeld om resellers te helpen de reikwijdte van hun oplossingen en diensten te vergroten. Belangrijkste doelstelling is het behoud van het huidige klantenbestand en het ontwikkelen van nieuwe business met bestaande en nieuwe klanten.

Kevin Brady, vicepresident sales bij Liebert Power & Cooling Business EMEA: "Azlan past perfect bij ons portfolio. Emerson Network Power was altijd een grote toegevoegde waarde voor zijn partners binnen de traditionele kanalen. Deze overeenkomst met Azlan biedt nog meer VAR's en IT-leveranciers de mogelijkheid te profiteren van onze propositie. Het is een geweldige kans voor alle betrokken partijen. Door de hoogwaardige technologie van Emerson Network Power en het marktbereik van Azlan te combineren, denken wij meer Europese bedrijven te kunnen ondersteunen bij energiebesparing, energie-efficiëntie en productiviteitstoename in hun datacenters en bedrijfskritische installaties."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Database steeds vaker een belemmering: Tijd voor een radicaal andere aanpak

    Data & AI

    8 vragen over de Nederlandse AI-fabriek

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Carrière

    Per­so­neels­te­kort stuwt in­ves­te­rin­gen in au­to­ma­ti­se­ring en ai

    Innovatie & Transformatie

    EU’s deeptech-fonds officieel van start

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs