Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

EMC NetWorker integreert EMC Avamar en EMC RecoverPoint

17 oktober 2007 - 09:54ActueelGovernance & PrivacyDell EMC

EMC, wereldwijd marktleider in informatiebeheer en -opslag, introduceert vandaag een vereenvoudigde manier om data de-duplicatie- en continuous data protection (CDP) technologie te integreren in bestaande backup- en recovery-omgevingen van EMC NetWorker. Zo behouden bestaande klanten flexibiliteit, en controle over zowel het beheer als de kosten van dataprotectie. Naast deze integratie breidt EMC ook zijn backup, recovery en archiving portfolio verder uit.

Integratie EMC NetWorker
Geïntegreerd in de EMC NetWorker client vermindert de de-duplicatietechnologie de hoeveelheid data waarvan organisaties een backup moeten maken vanuit dezelfde EMC NetWorker interface. Beleid, beheer, monitoring en rapportage rondom de de-duplicatie gebeurt dan vanuit de vertrouwde interface van EMC NetWorker.

Ook de integratie van EMC RecoverPoint in EMC Networker stelt gebruikers in staat om RecoverPoint te beheren vanuit de Networker interface. Zo kunnen er direct point-in-time CDP snapshots worden gemaakt voor snelle recoveries maar ook backups op disk of tape. Ook beheer en het opstellen van policies gebeurt direct vanuit de NetWorker interface.

Uitbreiding backup, recovery en archiving portfolio
EMC kondigt vandaag ook een aantal nieuwe platformen en ge-update software aan.
EMC Disk Library DL4000 ondersteunt nu RAID 6 en de nieuwe 1 TB drives, die 30% meer capaciteit bieden tegen 10% lagere kosten kosten per GB. Naast de EMC Disk Library DL4000 ondersteunen ook de EMC CLARiiON CX serie en de EMC Celerra IP opslag systemen de 1 TB drives. De nieuwste update van EMC Backup Advisor software vereenvoudigt de analyse en rapportage van de gehele backup omgeving.

Beschikbaarheid
EMC NetWorker met de-duplicatie en CPD ondersteuning is vanaf december verkrijgbaar via EMC en geautoriseerde resellers. EMC Disk Library DL4000 en de 1TB disk drives zijn verkrijgbaar vanaf november en EMC Backup Advisor vanaf december 2007.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Governance & Privacy

    Kabinet vreest uitholling AVG in Europees Omnibus-pakket

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    Data & AI

    Kabinet omarmt Europese Data-unie als nieuwe pijler van integratie

    Overheid

    VS zet Thierry Breton op zwarte lijst om techwetgeving EU

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs