Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Excitor sluit samenwerkingsovereenkomst met Sourceware

31 oktober 2007 - 13:35ActueelIT Strategy & GovernanceExcitor A/SSourceware

Excitor A/S, toonaangevend aanbieder DME (www.dmesync.com), een oplossing die Push E-Mail en PIM synchronisatie combineert met geavanceerde beveiliging en managementtools voor het beheer van mobiele apparaten, heeft recentelijk een resellerovereenkomst getekend met Sourceware. Sourceware biedt ondernemingen oplossingen voor mobiliteit, collaboration en content management gebaseerd op het IBM softwareplatform Lotus Notes. Sourceware zal de DME oplossing van Excitor aanbieden voor mobile device management en security bovenop de standaard oplossingen van Lotus Notes. Sourceware heeft voor DME van Excitor gekozen vanwege de onafhankelijkheid in keuze van mobiele toestellen, netwerk en operator en de hoge beveiligingsgraad.

Sourceware specialiseert zich in het oplossen van ICT vraagstukken gericht op het stroomlijnen van informatie (ontsluiten, beheren en beveiligen) voor en bij middelgrote- en grote bedrijven. Om deze oplossingen te realiseren wordt gebruik gemaakt van het Lotus portfolio van IBM. Sourceware gebruikt de DME oplossing van Excitor voor mobile device management en security bovenop de standaard oplossingen van Lotus.

"DME Device Management voor veilige Push E-Mail en PIM synchronisatie kent al vele implementaties op het Lotus Notes / Lotus Domino platform van IBM," aldus Peter Kellenaers, managing director van Excitor in de Benelux. "In Scandinavië is IBM al overgaan tot bundelen van IBM Lotus Notes 8 met DME van Excitor. De keuze van Sourceware voor DME is dan ook een logische."

"Met DME Device Management wordt de informatiestroom van en naar vrijwel elke PDA effectiever, efficiënter en tegelijkertijd eenvoudiger dan ooit. DME plaatst het begrip 'mobile device control' in een nieuw perspectief", aldus Mirjam Rademaker, Directeur van Sourceware. "Voor Sourceware betekent deze samenwerkingsovereenkomst dat wij onze klanten een optimale oplossing voor mobiliteit kunnen bieden, die toestel-, netwerk- en operator onafhankelijk is, gebaseerd op de de allernieuwste technologie."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Ongecontroleerde ai-hacks: geen cyberapocalyps, wel een storm voor ciso’s

    Compliance

    eEvidence? 9 vragen over EU-wet rondom digitaal bewijs

    Edith van de Weg
    IT Industry news

    Nieuw Awards-jurylid Edith van de Weg: ‘Graag projecten met grotere ambities’

    IT Strategy & Governance

    Markt in beweging: gevestigde orde versus uitdagers

    Route 6 Cybersec Digitaal soeverein worden?
    Security & Risk

    Hoe zorg je voor digitale soevereiniteit?

    Sarah el Boujdani (D66)
    NIS2

    Helft NIS2-organisaties mist deadline: D66 uit zorgen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs