Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuw: Dell OpenManage 5.3 Certified Partner Programma

13 november 2007 - 16:103 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyDell

Dell heeft bij het Oracle OpenWorld evenement in San Francisco een verbeterde systeembeheeroplossing aangekondigd, Dell OpenManage 5.

OpenManage zorgt voor een uitgebreide en betere controle op datacenters en virtuele omgevingen.
Het verminderen van stroomverbruik en warmte zorgt tegenwoordig voor veel uitdagingen in datacenters. OpenManage Server Administrator en IT Assistant tools maken gebruik van een genormaliseerde stroommonitoring en verstrekt informatie over het stroomverbruik. Hierdoor zijn IT managers sneller en beter geïnformeerd en kunnen zij het energieverbruik en de gerelateerde kosten laag houden.
"Dell OpenManage 5.3 is ontworpen zodat onze klanten IT beter kunnen beheren en meer kunnen bereiken met minder inspanningen," aldus Renzo Taal, directeur Services & Solutions van Dell Nederland. "Door minder complexe standaard IT beheeroplossingen kosteloos aan te bieden met efficiëntere processen, lagere onderhoudskosten en kortere implementatieduur, zorgen wij dat klanten minder tijd kwijt zijn aan systeemonderhoud. Op deze manier kunnen ze hun tijd en moeite investeren in innovatie."

Nieuwe Dell OpenManage functies:
De eerste in-line harddrive firmware update die de mogelijkheid biedt een schijf online te houden, wat de tijd voor het updaten met 99 procent vermindert;
Het beheersysteem is met tweederde gereduceerd met een gemeenschappelijke UI en CLI door de Dell Systems Build en Update Utility, bare metal deploy, OS deploy, en platform update servers;
Nieuwe opties die het werk verminderen en de tijd voor het updaten reduceren. Voorbeelden hiervan zijn een script generator en op maat gemaakte procedures.
Meer controle over het aantal updates en verbeterde prestaties door de mogelijkheid om updates op te slaan binnen de corporate firewall die direct synchroniseren met Dell Online. Hierdoor hoeft niet elke server opnieuw door de firewall te gaan als een platform een update nodig heeft.

Simplify IT door Dell's OpenManage Certified Partner Programme
Met de belofte Simplifly IT breidt Dell zijn OpenManage Certified Partner Programma verder uit. Hiermee helpt Dell de kosten en complexiteit, die verbonden zijn aan het beheren van verschillende IT omgevingen, te verminderen. Afgelopen jaar heeft Dell zes aanbieders van servicegeoriënteerde beheersoplossingen gecertificeerd in het OpenManage Certified Partner Programme: Altiris, BMC Software, Dorado Software, LANDesk, Microsoft and Novell.
"Wij geven onze klanten iets wat onze concurrenten niet doen: de flexibiliteit om de managementoplossingen te kiezen die het beste bij hun IT omgeving passen en controle te behouden," aldus Renzo Taal. "Het OpenManage Certified Partner Programma geeft de klant de keuze om hun Dell infrastructuur zelf te implementeren en te beheren, met het beheersysteem en de tools die zij willen."

Dell OpenManage 5.3 is vanaf volgende week wereldwijd verkrijgbaar.

Meer informatie over OpenManage vindt u op www.dell.com/openmanage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Afzwakking en uitstel delen EU AI Act

    Carrière

    Europese directieraden omgegooid voor ai-tijdperk

    Security & Awareness

    Waarom wachtwoorden hun houdbaarheidsdatum voorbij zijn

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Governance & Privacy

    Ai, gedrag en soe­ve­rei­ni­teit centraal op Cybersec Netherlands 2026

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs