Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Voipro en PINS sluiten distributie-overeenkomst

19 november 2007 - 10:47ActueelCloud & InfrastructuurPINSVoipro
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Voipro, leverancier van virtuele telefooncentrale Voi+ en PINS, een hosting en managed services provider in Nederland, hebben een distributie-overeenkomst gesloten.

Voipro breidt hiermee haar distributiekanaal voor de SOHO of klein zakelijke markt aanzienlijk uit. PINS gaat met Voi+ voor het eerst ook telefonie aanbieden als onderdeel van haar Software On Demand-diensten.

Hans Bennink, alliance manager van PINS: "Hosted VoIP is net als online softwarebeheer voor kleine ondernemingen bijzonder aantrekkelijk. Het is dan ook een logische uitbreiding van ons aanbod. Maar stabiliteit van de oplossing is cruciaal. In Voipro hebben we een professionele onderneming gevonden die al een aantal jaren zijn klanten met bewezen techniek van dienst is. De gebruikersvriendelijkheid van Voi+ is in onze eigen test met vlag en wimpel geslaagd en we zien de toekomst met Hosted VoIP dan ook vol vertrouwen tegemoet."

Rob Kurver, algemeen directeur van Voipro: "PINS heeft een indrukwekkend track-record op het gebied van Software On Demand voor kleine ondernemingen. Het is de perfecte partij om Voi+ bij ondernemingen tot 10 werknemers onder de aandacht te brengen en te verkopen. Wij zijn er trots op dat wij samen met PINS hosted telefonie voor de SOHO markt op de kaart kunnen gaan zetten."

De hosted telefonie-oplossing Voi+ is een virtuele telefooncentrale. Ondernemingen worden via hun bestaande breedband- of glasvezelaansluiting aangesloten op de VoIP-server van Voipro en hoeven zo niet in een eigen VoIP-server op locatie te investeren. PINS heeft de functionaliteit van Voi+ in drie verschillende pakketten gebundeld: ‘Light’, ‘Basis’ en ‘Complete’. Zo kunnen ondernemers de functionaliteit naar behoefte afnemen. Het instappakket biedt de primaire functionaliteit van bellen en gebeld worden. Het basispakket voegt daar ‘groepen’, ‘wachtrijen’ en ‘conference call’ aan toe. Het ‘Complete’ pakket omvat daarnaast ook Microsoft Outlook connectie en IP Roaming. In elk pakket wordt voor iedere aansluiting een VoIP telefoon bijgeleverd. Meer informatie is binnenkort beschikbaar op de website van PINS (www.pins.nl).

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs