Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe projectoren van SANYO blinken uit in helderheid

05 december 2007 - 12:203 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacySanyo

SANYO breidt zijn productportfolio uit met twee nieuwe projectoren voor professionele gebruikers. Met zijn 15.000 ansilumen is de PLC-XF47 de nieuwe standaard voor de evenementensector. Ook de PLC-XP100L werpt een schaduw over zijn concurrenten, met 6500 ansilumen is hij de helderste in zijn klasse. Beide projectoren zijn uitgerust met de nieuwe anorganische DIOS (Durable In-organic Optical System) 3LCD panelen, die de lichtsterkte verhogen en de levensduur van de projectoren opmerkelijk verlengen. Meer zelfs, de anorganische panelen zorgen voor een hoger contrast en verhogen de beeldkwaliteit nog meer. De PLC-XP100L is de eerste projector met een zelfreinigend stoffiltersysteem (AMF – Auto Maintenance Filter), ontwikkeld door SANYO. Dit systeem biedt een simpele vervanging van de stoffilter zonder bijkomend gereedschap. Deze ontwikkeling is nog maar eens een voorbeeld van de leidinggevende technologie van SANYO in de projectorenwereld.

De pas ontwikkelde DIOS technologie zal vanaf nu in alle nieuwe professionele projectoren aanwezig zijn. Een geoptimaliseerde compositie van de vloeibare kristallen zorgt voor meer licht en donkerdere kleuren, waardoor een rijker zwart wordt bekomen. De uitstekende kleurkwaliteit van de nieuwe panelen zorgen voor een realistische weergave van de kleuren, alsook voor een indrukwekkende homogeniteit van het beeld. De langere levensduur maakt van de projectoren met anorganische panelen perfecte partners voor vaste installaties, waarbij ze 24u op 7d gebruikt worden. De uitzonderlijk hoge helderheid van de nieuwe panelen wordt gerealiseerd dankzij een ruimer gebruik van het pixeloppervlak dat de lichtintensiteit verhoogt.

Met slechts één lamp biedt de PLC-XP100L met 6500 ansilumen de hoogste helderheid in de projectorencategorie van toestellen lichter dan 12 kilogram. Bovendien halveert het stroomverbruik ten opzichte van conventionele projectoren: slechts 490 watt zijn nodig om de PLC-XP100L te laten functioneren. De anorganische 3LCD panelen zorgen voor haarscherpe en realistische beelden met een resolutie van 1024×768 (XGA) en een contrast van 2000:1.

Het AMF-systeem (zelfreinigend stoffiltersysteem), ontwikkeld door SANYO, wisselt de stoffilters tot tien keer. Dit betekent dat de eerste 10.000 uur een manuele vervanging overbodig is. Wanneer alle filters van het systeem vervangen zijn, kan er een nieuw filtersysteem worden voorzien met de One-touch-automatic functie, zonder dat er andere gereedschappen voor nodig zijn. Daardoor is de projector uitermate geschikt voor 24 op 7 installaties, zoals bijvoorbeeld digitale signalisatie en berichtgeving, doorlopende presentaties op evenementen en shows… Een temperatuursensor zorgt voor koeling. De projector kan horizontaal geplaatst worden tot 360°. De verticale en horizontale lensshift draagt ook bij tot maximale flexibiliteit van de PLC-XP100L en past de projectiehoek aan afhankelijk van de positie van de projector. De projector kan worden uitgerust met zes verschillende optionele lenzen. Met slechts 32dB ventilatiegeluid in eco-mode werkt de PLC-XP100L bovendien heel stil.

De PLC-XF47 pakt uit met de hoogste helderheid in de markt met zijn 15.000 ansilumen, dankzij vier lampen van 330 watt. Deze eigenschap maakt de projector uitermate geschikt voor grootbeeldprojecties zoals installaties op grote evenementen en beurzen. Dankzij de elf optionele lenzen past de projector zich aan de meest uiteenlopende projectieafstanden of schermformaten aan. De DIOS panelen garanderen hoge kwaliteitsbeelden met een resolutie van 1024×768 (XGA) en een contrast van 2000:1.

Beide projectoren kunnen optioneel worden uitgerust met een LAN-functie. Voor de PLC-XP100L kan dit met de netwerkmanager PJ-NET ORGANIZER Plus, voor de PLC-XF47 met de netwerkkaart POA-MD13NET2. De optionele software "Color Management" is beschikbaar voor de PLC-XF47 en past de helderheid en de kleuren harmonieus aan.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs