Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

hybris en Mediasurface bundelen krachten

11 december 2007 - 19:03ActueelCloud & InfrastructuurHybrisMediasurface

PIM- en e-commerce-leverancier hybris breidt door partnerschap met Mediasurface zijn oplossingportfolio uit met webcontentbeheer.

Deze combinatie maakt het mogelijk om uitgebreide productdata, omschrijvingen en media in verschillende formaten te onderhouden en beheren. Door al deze informatie op één platform samen te brengen kan de data snel en volledig worden verstuurd naar geïntegreerde e-commerce en database publicatie-applicaties. Hierdoor zijn alle publicatiekanalen, zowel online als offline, altijd up-to-date.

Het in Engeland gevestigde Mediasurface heeft 200 medewerkers en is al vele jaren actief in Noord- en West-Europa en de VS. Ruim 500 organisaties – waaronder Citigroup, ESPN, AstraZeneca en T-Mobile – vertrouwen op zijn gebruiksvriendelijke oplossingen om content te creëren, integreren en plaatsen op meertalige websites, portals, intranet en extranet.

"Mediasurface biedt – als Europees leider op het gebied van Web Content Management (WCM) – duidelijke voordelen ten op zichte van andere leveranciers en heeft uitstekende oplossingen om complexe wensen van klanten te vervullen. We kijken uit naar veel interessante projecten en de nauwe samenwerking met het team van Mediasurface", zegt Ariel Lüdi, CEO van de hybris Group.

Michel da Silva, sales manager Continental Europa bij Mediasurface, is al net zo enthousiast over het partnerschap: "De samenwerking tussen hybris en Mediasurface verhoogt het aanbod van beide partners. De e-commerce expertise van hybris samen met ons Morello WCM aanbod biedt onze klanten een solide basis voor succes in e-business."

De centrale PIM-database van hybris – die gestructureerde productdata inclusief vele attributen omvat – heeft toegang tot Mediasurface’s Morello met een vooraf gedefinieerde interface. Daar wordt de ongestructureerde informatie – zoals tekst, grafieken en beelden – uitgelezen en in het online verkoopkanaal ingevoerd samen met de gestructureerde productdata. Deze methode vereenvoudigt het beheer van producten en productcategorieën. Daarnaast wordt ook de gedeelde creatie en het aanpassen van tekst en multimediadocumenten makkelijker. Handmatig databeheer is niet meer nodig en organisaties kunnen nu profiteren van up-to-date en high quality content.

"Als twee prestigieuze softwarebedrijven hun kennis bundelen om een gezamenlijke oplossing te bieden profiteert de klant. Integratie is eenvoudiger en de risico’s zijn beter zichtbaar, aangezien interfaces al gedefinieerd en beschikbaar zijn. De eerste gezamenlijke projecten tonen aan dat er zeker vraag is naar deze complete oplossingen", zegt Lüdi.

Meer over

Enterprise Architecture

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Amsterdam
    Cloud & Infrastructuur

    Amsterdam kiest KPN voor private cloud

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs