Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

WebEx PCNow biedt toegang op afstand voor Apple Mac

21 januari 2008 - 09:50ActueelCloud & Infrastructuur

WebEx Communications, leverancier van on-demand collaboration-oplossingen, introduceert PCNow voor Apple Macintosh. PCNow is een service waarmee gebruikers op afstand toegang hebben tot hun bestanden en programma’s.

De dienst was al beschikbaar voor pc-gebruikers en bezitters van een handheld, zoals de Apple iPhone. Het vernieuwde PCNow maakt elk denkbare verbinding mogelijk dankzij de nieuwe Cross-Platform Support ( pc-naar-pc, pc-naar-Mac, Mac-naar-pc en Mac-naar-Mac). Zo kunnen gebruikers naadloos communiceren en hebben ze altijd en overal eenvoudig toegang tot bestanden en programma’s van elk platform.

"Heb je een pc op je werk, en een Mac thuis? Dit is geen probleem meer met Cross-Platform Support van PCNow. Deze toepassing zorgt ervoor dat Mac-gebruikers data en applicaties op hun Mac eenvoudig kunnen integreren met hun bedrijfs-pc", zegt Bert van der Zwan, VP EMEA van WebEx in Amsterdam. "Deze technologie slaat een digitale brug tussen privé- en zakelijke activiteiten. Tevens bewijst WebEx met dit vooraanstaande product het belang in te zien om overal en altijd bestanden beschikbaar te hebben."

WebEx PCNow is de eerste oplossing die toegang op afstand ondersteunt van pc naar pc en van handheld naar pc. Deze nieuwe versie biedt nu ook Cross-Platform Support. Deze toepassing maakt het ook mogelijk om een pc met een Mac te verbinden en omgekeerd. Daarnaast kunnen gebruikers hiermee twee Mac’s verbinden. PCNow is zo ontworpen, dat het lijkt of de gebruiker op zijn of haar eigen computer werkt. Via een eenvoudig in te stellen en uitstekend beveiligde internetverbinding zijn desktopzoekopdrachten uit te voeren en contacten te vinden. Ook het gebruik van de agenda, bewerken van documenten en e-mailen via PCNow zijn uiterst snel en eenvoudig.

WebEx PCNow biedt de volgende nieuwe opties.
* Cross-Plaform Support – biedt ondersteuning voor verbinding tussen pc-pc, pc-Mac, Mac-pc en Mac-Mac met AES-128-encryptie en -authenticatie, zonder firewallobstructie.
* Guest Invite – de gebruiker kan iemand uitnodigen om de desktop van zijn pc of Mac te bekijken of te besturen.
* Remote Webcam Streaming – de mogelijkheid om te kijken en te luisteren naar webcambeelden vanaf een pc op afstand.

Beschikbaarheid
PCNow is online verkrijgbaar voor 7,97 euro per maand. Geïnteresseerden kunnen meer informatie vinden en zich aanmelden voor een gratis proefperiode van 30 dagen op www.webex.com.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Belastingdienst stopt uitrol Microsoft 365 in de publieke cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Mijlpaal voor Volt: Rotterdamse AI Gigafactory van 7,2 miljard euro krijgt vorm

    Cloud & Infrastructuur

    Dell en NorthC ondersteunen Nederlandse AI Cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Bundeswehr gunt aan Prowise, Alphen aan den Rijn selecteert DSC

    Overheid

    De agenda van staatssecretaris Willemijn Aerdts: drie prioriteiten

    Security & Awareness

    Kort: DNA Services lanceert MKB SOC, Accenture bouwt Navo-cloud (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs