Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

LG Mobile presenteert Kane in De Kuip

25 januari 2008 - 10:09ActueelNetworkingLG Electronics Benelux

LG Mobile, de mobiele-telefoniedivisie van LG Electronics, presenteert op 28 juni 2008 een spectaculair optreden van Kane in De Kuip, Rotterdam.

Dit concert van de grootste Nederlandse rockband is extra uniek, omdat dit het enige grootschalige optreden is dat Kane in 2008 in Nederland zal geven.

Uiteraard laat LG Mobile dit unieke evenement niet zo maar voorbijgaan. In de aanloop naar het concert houdt LG Mobile diverse Kane-acties voor klanten die in de actieperiode een mobiele telefoon van LG aanschaffen.

LG Mobile produceert diverse spraakmakende mobiele telefoons, waaronder de LG Chocolate (KU580), LG Shine (KE970) en recent de LG PRADA (KE850) en LG Viewty (KU990). In 2008 presenteert LG Mobile weer diverse nieuwe, unieke modellen. De LG-mobiele telefoons blinken uit in design, functionaliteit, innovatieve technologie en gebruiksgemak, en zijn stuk voor stuk verkoopsuccessen in geheel Europa.

Kane werkt momenteel in New York aan zijn vierde studioalbum dat in het voorjaar van 2008 in de winkels zal liggen. De eerste single van het album, Catwalk Criminal, is onlangs uitgekomen en belooft een grote hit te worden. Fans vragen het nummer, dat is voorzien van een spetterende videoclip, massaal aan op de bekende muziekzenders.

"De Kuip is hèt rockstadion van Nederland", zegt Dinand Woesthoff, zanger van Kane. "Voor Kane is het een droom om ons nieuwe album daar live te laten horen aan onze fans. We hebben er echt zin in om deze mijlpaal samen met Kane- en LG-fans te vieren."

"Kane heeft een enorm brede groep van trouwe fans", zegt Irene Filmer, marketingcoördinator van LG Mobile. "Hetzelfde geldt voor de mobiele telefoons van LG. De verkoopcijfers van toestellen als de LG Shine en de LG Viewty onderstrepen dit. Het sponsoren van dit concert past perfect bij het unieke en eigentijdse imago dat wij als merk uitdragen."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs