Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SecureComm viert 5-jarig jubileum

25 januari 2008 - 14:01ActueelSecurity & AwarenessSecureComm

Dit jaar viert distributeur SecureComm zijn vijfjarig jubileum. In 2003 is SecureComm officieel van start gegaan met zijn eigen ideeën over hoe value add distributie echt anders en beter kan.

Inmiddels is Securecomm volwassen geworden en bekend bij (bijna) iedere reseller en fabrikant die zich serieus bezig houdt met messaging, mobility en security oplossingen. Directeur Raymond Kreefft is tevreden met wat hij en zijn teamleden hebben bereikt. Hij vertelt: "Het eerste jaar van SecureComm was zwaar, maar daarna boekten we succes. We hebben de markt laten zien dan we een echte value add distributeur zijn. Het gaat bij ons om mensen en producten. Ons succes is te danken aan de inzet van onze medewerkers, de goede samenwerking met leveranciers, een breed en actief marketingbeleid en door continue resellers te steunen." Martin Meerman, marketing manager bij SecureComm, vervolgt; "Door middel van het geven van workshops en de zakelijke processen eenvoudiger te maken helpen we resellers de markten en klanten bereiken."

De distributeur verkoopt diverse security oplossingen van onder andere WebSense, WatchGuard, Altiris en Arbor Networks. Veel wordt verwacht van het product AppSense, dat zich richt op beheer van Windows omgevingen. SecureComm verwacht de komende jaren daarin veel groei, omdat Microsoft steeds meer oplossingen op de markt brengt voor virtualisatie en daarbij nauw samenwerkt met partijen zoals Intel, Symantec en Citrix.
SecureComm heeft van een leverancier afscheid genomen en dat is Panda. Kreefft: "Panda is vooral interessant als consumentenproduct. Na een samenwerking van 2,5 jaar is de relatie stopgezet."

Voor 2008 gaat SecureComm zich meer toeleggen op security, messaging en managed services. Daarnaast heeft het bedrijf internationale ambities. Kreefft: "We gaan op termijn in de rest van Europa actief worden."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Vertraging bij implementatie NIS2 loopt enorm op

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs