Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

SeBuCon klaar voor Nederlandse markt

29 januari 2008 - 22:18ActueelSecurity & RiskSebucon
Redactie Computable
Redactie Computable
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Sinds kort is security-distributeur SeBuCon in Nederland actief als aanbieder van internet en netwerk security-oplossingen en it-diensten.

Distributeur SeBuCon is gevestigd in Genk (België) maar actief in de Benelux. Binnenkort wordt een kantoor in de buurt van Utrecht geopend waar minimaal twee accountmanagers aan de slag gaan. Erik Notermans, managing director van SeBuCon, zegt dat resellers kunnen rekenen op een breed productportfolio van it-leveranciers en tailor-made services. Notermans: "SeBuCon verdeelt veiligheidsoplossingen die een gelijkwaardig en zelfs technisch beter alternatief bieden dan bestaande producten. Kortom: producten waarbij de kwaliteit, betrouwbaarheid en veerkracht centraal staan. Onze leveranciers hebben een langetermijnvisie en kunnen proactief inspelen op de veiligheidsbehoeften van bedrijven en organisaties."
Het productportfolio van SeBuCon bestaat voor de Nederlandse markt uit BlueCat Networks (security appliances), Bluesocket (beveiligde draadloze netwerken), BorderWare e-mail, messaging en internet security), BorderWare SIP (beveiligt real-time ip-communicatie), Cypherix (databeveiligingssoftware en cryptografie), Entrust (id-management en gebruikerstoepassingen), HSB Identification (authenticatie en registratie op basis van biometrie), Novastor (online back-upoplossing), SeBuCon Back-up (online back-upoplossing) en SecPoint (unified threat management oplossing).

SeBuCon levert volgens Notermans presales diensten, aftersales ondersteuning, technische consultancy, implementatie en training. SeBuCon fungeert als geautoriseerd trainingscenter voor BorderWare, Bluesocket en BlueCat Networks en voorziet in opleidingsprojecten op maat, aldus Notermans. Hij besluit: "Bij SeBuCon ligt de focus op een aangenaam en constructief partnership en ondersteuning in de zoektocht naar zakelijk gedreven oplossingen bij klanten en relaties. We zullen in 2008 zeer actief zijn voor onze resellers, onder andere in business development en marketing."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Microsoft slaat alarm over ai-cyberaanvallen

    Industry & OT

    Ot-beveiliging: spaghetti moet lasagne worden

    Patch Management

    Cybercriminelen bestoken PHP-servers na publicatie noodpatch

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Kritiek PHP-lek zet miljoenen websites onder druk

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs