Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

MSP sluit overeenkomst met Rainbow Solutions

30 januari 2008 - 16:00ActueelSoftware & DevelopmentMSPRainbow Solutions
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

MSP, een Belgische onderneming gespecialiseerd in de implementatie en integratie van ICT-oplossingen, en Rainbow Solutions, leverancier van branchespecifieke IT-oplossingen, hebben een overeenkomst gesloten.

Deze overeenkomst houdt in dat MSP de distributie en ondersteuning van de producten MIMIX en iTera in de Nederlandse markt van Rainbow Solutions overneemt. Rainbow Solutions draagt het MIMIX-serviceteam integraal aan MSP over. Hiermee worden alle ondersteunende activiteiten van MIMIX en iTera nu uitgevoerd door een specialist op het gebied van high availability en business continuity, waardoor de kwaliteit van de geleverde service gewaarborgd blijft.

Door deze overeenkomst is MSP in staat om het klantenportfolio op de Nederlandse markt aanzienlijk uit te breiden. Met kantoren in ‘s-Hertogenbosch, Kontich (B), Hasselt (B) en Waregem (B) is MSP al jaren actief op de high availability-markt in Nederland en België. MSP is Premier Business Partner van IBM en officieel MIMIX- en iTera-partner. Daarmee is het de partij bij uitstek om de MIMIX- en iTera-trajecten voor Nederland te begeleiden. Rainbow Solutions gaat nu meer focus leggen op nieuwe iSeries-oplossingen en haar ERP-activiteiten rond Microsoft Dynamics. Vision Solutions, producent van MIMIX en iTera, heeft de garantie dat de distributie en ondersteuning van hun producten gecontinueerd worden.

"Wij voerden de producten MIMIX en iTera al geruime tijd voor de Belgische en Nederlandse markt", zegt Eric Klaare, General Manager bij MSP. "Doordat wij de distributie en ondersteuning van deze producten nu overnemen van Rainbow Solutions, zetten wij een belangrijke stap op de Nederlandse markt en breiden wij ons Nederlandse klantenbestand in één klap fors uit."

Douwe Wullink, Business Unit Manager bij Rainbow Solutions: "Wij zijn blij dat onze MIMIX-klanten verzekerd blijven van het hoge serviceniveau dat ze gewend waren. Rainbow heeft altijd voorop gelopen met het toegankelijk maken van nieuwe iSeries-oplossingen op de Nederlandse markt. De tijd is aangebroken om een nieuwe generatie oplossingen te introduceren. Door deze overeenkomst kunnen wij ons daar nu volledig op concentreren."

Vision Solutions begrijpt de beslissing van Rainbow Solutions om zich te focussen op nieuwe iSeries-oplossingen en de activiteiten rond Microsoft Dynamics. "Het feit dat de MIMIX-klanten nu door hetzelfde team vanuit MSP worden bediend, zien wij als een goede ontwikkeling en is een garantie voor kwaliteit en continuïteit van de dienstverlening", aldus Steve Kenis, Sales Director bij Vision Solutions.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Overheid

    GouwIT neemt contract Centric over bij Rotterdam

    Data & AI

    Ai-versie van Siri slimmer en krachtiger

    Software & Development

    Nominaties: 10 ict-projecten die uitblinken in klantervaring

    Data & AI

    8 vragen over de Nederlandse AI-fabriek

    Data & AI

    Kort: Anthropic bang van zich zelf, verouderde facturatie werkt wanbetaling in de hand (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs