Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Palm komt met Treo 500 smartphone met Windows Mobile 6

01 februari 2008 - 09:383 minuten leestijdActueelWerkplek & Beheer

Palm Europe Ltd. kondigt vandaag de beschikbaarheid aan van de Palm TreoTM 500 smartphone, die verschillende vormen van communicatie met high-speed 3G/UMTS mobiel internet combineert.

De smartphone is in Nederland voor €399 op voororderbasis beschikbaar via de Palm eStore www.palm.com/nl/treo500. Vanaf 4 februari zal het toestel in de winkels beschikbaar zijn.

De Treo 500 smartphone is voorzien van het standaard Windows Mobile 6 platform, heeft een volledig toetsenbord en een groot scherm. Het toestel is uitgerust met uitgebreide  multimessaging-functies, zoals Instant Messaging, SMS, e-mail, telefoon en software voor persoonlijk informatiemanagement in een nieuw ontwerp. Het compacte model is beschikbaar in donkergrijs.

"Tegenwoordig zijn mensen op zoek naar een mobiele telefoon die meer biedt, of dit nu voor zakelijk of privégebruik is. De Treo 500 smartphone verbindt mensen met hun werk en persoonlijke leven dankzij de gemakkelijke toegang tot e-mail en documenten en het geeft hen high-speed toegang tot internet, in combinatie met multimessaging functies," zegt Roy Bedlow, vice president, Palm EMEA. "We zijn er van overtuigd dat de Treo 500 smartphone niet alleen aantrekkelijk is voor grote en kleine zakelijke klanten, maar ook voor de groeiende groep consumenten die op zoek is naar een overvloed aan functies en gebruiksgemak die de Treo 500 smartphone biedt."

Met de Treo 500 smartphone kunnen klanten documenten beheren dankzij mobiele versies van bekende Microsoft applicaties zoals Outlook, Office, and Windows Live voor Windows Mobile. Daarnaast kunnen gebruikers gegevens die op de Treo 500 smartphone staan delen met een laptop. Op deze manier zijn zij altijd verbonden wanneer er draadloos bereik is.  

Alfredo Patron, EMEA Regional Director, Mobile Communications Business, Microsoft, zegt: "De Treo 500 is ontwikkeld rondom Windows Mobile 6 en biedt alle kenmerken van persoonlijk informatiemanagement, maar ook Windows Live diensten zoals Instant Messaging, zoekfuncties en kaarten. Het dagelijks leven wordt steeds mobieler en meer ‘connected’, en onze samenwerking met Palm zorgt ervoor dat er toestellen beschikbaar komen die mensen helpen onderweg productiever te zijn. Daarnaast zorgt deze samenwerking voor meer keuze op de markt van Windows Mobile telefoons."

Kenmerken en voordelen van de Treo 500
Alles-in-één smartphone voorzien van messaging, e-mail en internet
Toegang tot Hotmail/MSN, Yahoo!, Gmail en e-mail
· Volledig toetsenbord voor snel en gemakkelijk typen
· Groot hogeresolutiescherm
· Microsoft Internet Explorer Mobile web browser
· Windows Live online services, inclusief MSN Messenger
· 3G snelheid
· Planner met adresboek, kalender, to-do lists en notities
· 2.0-megapixel camera, voor foto’s en video
· Windows Media Player Mobile voor muziek en video’s
· Windows Mobile 6 Standard besturingssyteem
· Microsoft Office Mobile voor het bekijken en bewerken van Microsoft Word en Excel bestanden en het bekijken van PowerPoint en Adobe PDF bestanden
· 150MB geheugen, uit te breiden met microSD expansion card
· Microsoft Direct Push technologie voor het bezorgen van Outlook e-mail
· Bluetooth draadloze technologie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    OpinieSecurity & Awareness

    Alléén multi-factorauthenticatie beschermt organisaties niet

    ActueelOverheid

    RDW in zee met Get There en Centric voor ict-support

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs