Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Extech Data Systems introduceert de Andes 3

12 februari 2008 - 09:45ActueelInnovatie & TransformatieExtech

Extech Data Systems, een vooraanstaande ontwikkelaar van draagbare printers voor gebruik door de gehele onderneming, introduceert de Andes 3. Dit is de eerste in een serie verbeterde printers van de vierde generatie, die in de bestaande familie draagbare printproducten wordt opgenomen. De printer van 7,5 cm ontleent zijn naam aan het Andesgebergte en is specifiek bedoeld voor zware toepassingen buiten. Hij kan barre weersomstandigheden en vallen op beton weerstaan zonder dat zijn prestaties achteruitgaan.

De Andes 3 heeft een geïntegreerde 32-bit microcontroller van ST Microelectronics en biedt de gebruiker 4 MB Flash- en 1 MB SRAM-geheugen. De lichtgewicht printer is voorzien van een ter plekke programmeerbare CPU die firmware, interne fonts, roterende fonts, download fonts, grafische elementen, diverse logo’s en barcodes bevat.

De Andes 3 draagbare printer van Extech Data Systems gebruikt ultramoderne technologie om de gebruiker van optimaal gebruiksgemak te verzekeren. Met een thermische printkop van SEIKO print de Andes 3 met een hoge resolutie en een snelheid van 5 cm per seconde. Ingebouwde detectoren bewaken de elektrische spanning en het papier, en de eenheid biedt automatische controle van het printcontrast. Hij werkt soepel en moeiteloos dankzij een clamshell-papierinvoersysteem en een gebruiksvriendelijke, unieke ontgrendeling van de papierklep.

De gebruiker kan kiezen tussen een optionele voedingsadapter en de nieuwe lithiumion batterijcartridge met extra capaciteit. Tijdens het laden schakelt de adapter automatisch over naar netvoeding, wat een lange gebruiksduur garandeert. De Andes 3 is volledig compatibel met MS-DOS en Windows en er zijn stuurprogramma’s verkrijgbaar voor Windows 95, 98, 2000 en XP. De printer heeft een snelle handshake en is compatibel met besturingsystemen op basis van Windows Mobile, .NET, CE en Palm. Er zijn uiteenlopende hulpprogramma’s verkrijgbaar, waaronder pagina’s printen en logo’s en fonts downloaden. De Andes 3 heeft twee sensoren voor Q-merk printen aan weerskanten van het bonpapier, label of etiket.

Met diverse interne fonts biedt de Andes 3-serie de mogelijkheid fonts te printen van 12 tot 24 tekens per 2,5 cm. De eenheid komt met batterijladers met twee en vier laadvakken en is voorzien van beschermbumpers voor optimale duurzaamheid onder barre en zware omstandigheden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Ontploft

    Cloud & Infrastructuur

    Delfts Qualinx krijgt 20 miljoen voor doorbraak in zuinige chips

    Software & Development

    Werner Vogels (cto Amazon): ‘Vibe coding zonder menselijke controle is gokken’

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse ict-sector blijft robuust ondanks afkoelende groei

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert nieuw ai-platform voor datacenters

    Innovatie & Transformatie

    Laatste week voor de Computable Kerstpuzzel 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs