Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samenwerking innovaphone en Ascom

07 maart 2008 - 11:21ActueelCloud & InfrastructuurAscominnovaphone
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Na een jarenlange partnerschap op het gebied van productontwikkeling hebben innovaphone AG en Ascom Wireless Solutions een verstrekkende salesovereenkomst voor negen Europese landen gesloten.

Ascom Wireless Solutions, met hoofdkantoor in het Zweedse Göteborg, is de servicedivisie van Ascom AG, een leverancier van Wireless Communicatieoplossingen. De verkooporganisaties van Ascom Wireless kunnen nu, als global reseller, hun klanten het complete innovaphone productportfolio aanbieden.
Overeenkomstig de nieuwe globale partnerovereenkomst zal de samenwerking tussen Ascom en innovaphone op verschillende niveaus tot uitdrukking komen: zowel op het gebied van ontwikkeling en productie als op salesgebied. Ascom zal de IP-telefonieoplossingen van innovaphone opnemen in haar assortiment. Konstantin Kruse, Europees Sales Manager van innovaphone, ziet de samenwerking voor beide ondernemingen als een belangrijke stap voorwaarts in de Europese expansie. Een voordeel van de samenwerking is volgens Kruse de mogelijkheid tot een snellere en efficiëntere productontwikkeling te komen. Naast Nederland en België heeft de overeenkomst betrekking op de volgende landen: Het Verenigd Koninkrijk, Zwitserland, Frankrijk, Duitsland, Zweden, Noorwegen en Denemarken.
Dahn Jubell, directeur Direct Sales Channels van Ascom benadrukt de strategische waarde van de samenwerking: "Dankzij de unieke schaalbaarheid van de IP telefonie-oplossingen van innovaphone kunnen zowel kleine als zeer grootschalige scenario’s moeiteloos worden gerealiseerd. Wij maken gebruik van flexibele en open netwerkarchitecturen. innovaphone levert ons nagenoeg onbegrensde mogelijkheden om aan de behoeftes van onze klanten, hoe klein of groot ook, te voldoen."

De technische medewerkers van Ascom zullen voortaan in het innovaphone trainingscentrum worden opgeleid op het gebied van de innovaphone producten met als doel de kwalificatie "innovaphone Certified Engineer" (iCE) te behalen. Ook de sales en presales-medewerkers van Ascom zullen speciale cursussen gaan volgen. De Ascom verkooporganisaties zullen direct worden ondersteund door de sales-, presales- en postsales afdelingen van innovaphone.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs