Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

Extech Data Systems met nieuwe draagbare printer

14 maart 2008 - 11:20ActueelCloud & InfrastructureExtech
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Extech Data Systems, een vooraanstaande ontwikkelaar van draagbare printers voor gebruik door de gehele onderneming, introduceert de Andes 3. Dit is de eerste in een serie verbeterde printers van de vierde generatie, die in de bestaande familie draagbare printproducten wordt opgenomen. De printer van 7,5 cm ontleent zijn naam aan het Andesgebergte en is specifiek bedoeld voor zware toepassingen buiten. Hij kan barre weersomstandigheden en vallen op beton weerstaan zonder dat zijn prestaties achteruitgaan.

De Andes 3 heeft een geïntegreerde 32-bit microcontroller van ST Microelectronics en biedt de gebruiker 4 MB Flash- en 1 MB SRAM-geheugen. De lichtgewicht printer is voorzien van een ter plekke programmeerbare CPU die firmware, interne fonts, roterende fonts, download fonts, grafische elementen, diverse logo’s en barcodes bevat.

De Andes 3 draagbare printer van Extech Data Systems gebruikt ultramoderne technologie om de gebruiker van optimaal gebruiksgemak te verzekeren. Met een thermische printkop van SEIKO print de Andes 3 met een hoge resolutie en een snelheid van 5 cm per seconde. Ingebouwde detectoren bewaken de elektrische spanning en het papier, en de eenheid biedt automatische controle van het printcontrast. Hij werkt soepel en moeiteloos dankzij een clamshell-papierinvoersysteem en een gebruiksvriendelijke, unieke ontgrendeling van de papierklep.

De gebruiker kan kiezen tussen een optionele voedingsadapter en de nieuwe lithiumion batterijcartridge met extra capaciteit. Tijdens het laden schakelt de adapter automatisch over naar netvoeding, wat een lange gebruiksduur garandeert. De Andes 3 is volledig compatibel met MS-DOS en Windows en er zijn stuurprogramma’s verkrijgbaar voor Windows 95, 98, 2000 en XP. De printer heeft een snelle handshake en is compatibel met besturingsystemen op basis van Windows Mobile, .NET, CE en Palm. Er zijn uiteenlopende hulpprogramma’s verkrijgbaar, waaronder pagina’s printen en logo’s en fonts downloaden. De Andes 3 heeft twee sensoren voor Q-merk printen aan weerskanten van het bonpapier, label of etiket.

Met diverse interne fonts biedt de Andes 3-serie de mogelijkheid fonts te printen van 12 tot 24 tekens per 2,5 cm. De eenheid komt met batterijladers met twee en vier laadvakken en is voorzien van beschermbumpers voor optimale duurzaamheid onder barre en zware omstandigheden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    ASML: klanten plaatsen al bestellingen voor 2029 en 2030

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Networking & Connectivity

    Fabrikanten omarmen nieuwe protocollen voor network fabric

    IT Strategy & Governance

    Kort: Microsoft kondigt Maia 300-chip aan, Accans brengt soevereiniteit softwaremarkt in kaart (en meer)

    Cloud & Infrastructure

    Eerste grote klant voor AI Gigafabriek in Rotterdam

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs