Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Terach University opent haar deuren

28 maart 2008 - 10:03ActueelCloud & InfrastructuurTerach
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Terach, importeur en distributeur van Amerikaanse IT-oplossingen, is een eigen inhouse opleidings- en trainingsinstituut gestart, Terach University.

Het aanbod van onder andere product- en sales trainingen, specials, onsites en certificeringstrajecten stelt Terach in staat haar partners en klanten een totaaloplossing op maat te bieden.

Terach verzorgt de import, distributie en business development voor Amerikaanse
IT-fabrikanten in de Benelux en biedt oplossingen op het gebied van optimalisatie en acceleratie, security, storage en wireless. Fabrikanten waar Terach mee werkt zijn onder andere F5 Networks, Isilon Systems en Aruba Networks. Verder verzorgt Terach demonstraties en evaluaties, sales support en nu ook trainingen en opleidingen. Door middel van de beste producten, uitgebreide kennis en ervaring, een persoonlijke benadering en uitstekende service biedt Terach haar klanten een duidelijke toegevoegde waarde.

Jos van Overbeek is aangesteld als manager van Terach University. Hij heeft een ruime ervaring als trainingsmanager bij diverse grote fabrikanten, waar hij nauw betrokken was bij de ontwikkeling van technologie- en producttrainingen als ondersteuning
van de solution strategy. Van Overbeek ziet de oprichting van Terach University als een logische en wenselijke stap: "Kijkend naar het productportfolio van Terach ligt de nadruk op ‘netwerk- en applicatie-integriteit’. Het onderling afstemmen van de verschillende disciplines als storage, security, wireless en accelleratie en optimalisatie is te belangrijk en gecompliceerd om alleen op componentniveau te benaderen."

Terach University in Amersfoort biedt naast de specifieke producttrainingen ook de benodigde kennis en vaardigheid in een breder verband. Dit betekent dat ook technologie- en thematrainingen kunnen worden aangeboden in een curriculum dat is afgestemd op de omgeving van onze klant of partner. Hierbij valt te denken aan de training ‘Introduction to Network Technology’, waarbij geen voorkennis vereist is. Andere mogelijkheden zijn een ‘Web Applicatie Security en Web Optimalisatie’ workshop of een ‘Applicatie Optimalisatie’ workshop, waarbij kennis van technologie en/of product een voorwaarde is. Terach University heeft bovendien de ambitie om als Authorized Training Partner met alle fabrikanten samen te werken.

Voor meer informatie kijk op www.terach.com

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs