Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

NCP: De eerste IPSec VPN client voor Microsoft Windows XP 64 bit is nu verkrijgbaar voor grotere installaties

31 maart 2008 - 09:18ActueelSecurity & RiskNCP

NCP Engineering GmbH lanceert versie 9.03 van zijn Secure Enterprise Client. Het belangrijkste kenmerk daarvan is de ondersteuning van het besturingssysteem Windows XP in de 64 bitmodus. Op die manier rondt NCP de clientreeks af met gebruiksvriendelijke versies voor ondernemingen. De Enterprise VPN-oplossing beschikt over alle functies die eigen zijn aan een geïntegreerde oplossing op afstand.

Behalve Windows 2000 ondersteunt de NCP Secure Enterprise Client ook Microsoft Windows Vista en XP in 32 en 64 bitmodus. NCP VPN clients worden tevens geleverd voor Windows Mobile, CE, Linux en Symbian. In combinatie met NCP Secure Enterprise Management en NCP High Availability Services, voldoet deze oplossing aan alle vereisten van modern identiteits- en toegangsbeheer. De centraal bestuurbare NCP Secure Enterprise Client werkt via Endpoint Policy Enforcement om het centraal bepaalde veiligheidsbeleid te controleren waarbij gebruik wordt gemaakt van sterke authenticatie. Het beantwoordt aan de toenemende compliance-vereisten voor een transparante en revisieveilige controle van de toegang tot het netwerk. Apparaten die niet conform zijn, blijven in quarantaine. ‘Friendly Net Detection’ detecteert automatisch beveiligde en niet-beveiligde netwerken.
Bovendien beschikt de software over een functie voor bandbreedtebeheer om de vereiste Quality-of-Service (QoS) te kunnen garanderen voor voice-over-IP of videodata.

Behalve de VPN-tunneling zijn de belangrijkste geïntegreerde componenten: data-encryptie, een dynamische persoonlijke firewall, ondersteuning van OTP (One-Time Password tokens) en certificaten in een PKI (Public Key Infrastructure). Policies voor poorten, IP-adressen en segmenten, evenals toepassingen kunnen via de persoonlijke firewall worden gedefinieerd. Een bijkomend veiligheidscriterium is de ‘Friendly Net Detection’, de automatische detectie van beveiligde en niet-beveiligde netwerken. Alle configuraties kunnen centraal door de beheerder worden ingevoerd en de parameters kunnen zodanig worden ingesteld dat de configuraties niet door de gebruiker kunnen worden gewijzigd.

Wenst u de NCP-oplossingen live te zien? Ga dan naar de RSA Conference in San Francisco, stand 1332, 7 – 11 april, naar Information Security Europe in Londen, stand H201, 22 – 24 april of naar CeBIT Australia, Sydney, 20 -22 mei.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Connected bal EK Voetbal
    Security & Risk

    KNVB en leverancier laten supporters-app onderzoeken na privacy-klachten

    Wachtwoordkluis
    Security & Risk

    Overheden mogelijk kwetsbaar via Spaanse wachtwoordkluis met Russische roots

    Security & Risk

    Nieuwe Cy­ber­be­vei­li­gings­wet van kracht. Dit moet je weten…

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    Security & Risk

    Gecompromitteerde identiteiten zijn nieuwe hoofdingang voor ransomware

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs